המחזור ה-17 ביורוליג יימשך הערב (שישי) עם ארבעה משחקים נוספים. חימקי מוסקבה תארח את ריאל מדריד, הכוכב האדום בלגרד תתארח אצל אנדולו אפס, ז’לגיריס קובנה תפגוש את מלאגה ובאסקוניה תתמודד מול אולימפיאקוס.

חימקי מוסקבה (7:9) – ריאל מדריד (6:10) 19:00

אחרי שעצרה את רצף ההפסדים שלה במחזור הקודם, החבורה מרוסיה רוצה להמשיך לחזק את מעמדה בצמרת הגבוהה של המפעל. מולה תעמוד החבורה הקשוחה של פאבלו לאסו שרוצה לרשום ניצחון שישי ברצף ולהיצמד עוד יותר לפסגה. למרבה ההפתעה, המאזן בין הקבוצות עומד על 4:5 לזכות חימקי.

פאבלו לאסו (רויטרס)

“כל 12 השחקנים הזמינים שלי טסים למשחק, אנתוני רנדולף, סרחיו יול וגוסטבו איון נראים הרבה יותר טוב, אבל עדיין לא כשירים לחזור”, הסביר מאמן האורחת פאבלו לאסו. “חימקי קבוצה מאוד מוכשרת, אתלטית וחזקה. אלכסיי שבד הוא שחקן אדיר שמסדר מצבים טובים לחברים שלו ויודע לייצר נקודות בעצמו, אני לא חושב שניתן לעצור אותו מתישהו ללא נקודות. נצטרך מאמץ קבוצתי כדי להגביל אותו”.

אנדולו אפס (12:4) – הכוכב האדום בלגרד (9:7) 19:30

הטורקים, שנועלים את טבלת המפעל אחרי חמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים, רוצים להינצל מהמקום האחרון, בטח כשהם תחת הנהגתו של המאמן החדש ארגין עתאמן. מהעבר השני, הסרבים רוצים לחבר ניצחון שלישי ברציפות ולהתקרב לחלק העליון של הטבלה.

ארגין עתמאן

ז’לגיריס קובנה (6:10) – מלאגה (9:7) 20:00

הליטאים נעצרו במחזור החולף עם הפסד לכוכב האדום בלגרד, אחרי חמישה ניצחונות רצופים ואיבדו מעט גובה בצמרת. עתה ינסו שרונאס יאסיקביצ’יוס ושחקניו לחזור לתלם, אך מולם תעמוד הקבוצה הספרדית הקשוחה, שמגיעה בסיטואציה דומה אחרי שהפסידה במחזור הקודם לוולנסיה ונעצרה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. בארבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות, ז’לגיריס הייתה זו שניצחה.

באסקוניה (9:7) – אולימפיאקוס (4:12) 21:30

הספרדים רוצים לסיים את התקופה הרעה שהם חווים עם שני הפסדים רצופים ושלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים. מולם יתייצבו היוונים שמגיעים אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים ועדיין חולמים על השגת המקום הראשון במפעל.