מאמן שארלוט הורנטס, סטיב קליפורד, חווה בעיות בריאותיות וייעדר מהצוות המקצועי של הקבוצה עד להודעה חדשה. המאמן בן ה-56 פספס את המשחק של קבוצתו מול אורלנדו ביום שני האחרון מכיוון שחש ברע, ובעקבות ההודעה הרשמית על מצבו עולם ה-NBA מגיב לחדשות המדאיגות.

מאמן גולדן סטייט, סטיב קר, שפספס יותר משישה שבועות על הקווים בעונה שעברה עקב בעיות גב חמורות, הזדהה ואמר: “אני רק רוצה לשלוח לו איחולי החלמה. אני לא יודע מה מצבו הבריאותי, אבל בתור אחד שעבר כמה בעיות בעצמו, זה לא כיף. אני מאחל לו רק טוב ומקווה שיחזור לעמוד על הקווים בקרוב, אך הדבר החשוב ביותר זה הבריאות שלו”.

סטיב קר. מאחל בריאות לקליפורד (רויטרס)

מאמנים ושחקנים נוספים ב-NBA הגיבו לידיעה על מצבו של קליפורד, בהם גם מארק ג’קסון, שחקן העבר, מאמן גולדן סטייט בשנים 2011-2014 וכיום פרשן ברשת האמריקאית ESPN שצייץ בטוויטר שלו: “מתפלל לשלומו של הבחור שלי המאמן סטיב קליפורד! בן אדם נהדר. תחלים במהרה!”. גם הכתבים שמסקרים את הליגה בארה”ב הוסיפו וצייצו.

לצערה הרב של שארלוט, החדשות המצערות על קליפורד מצטרפות לבעיות על הפרקט. ההורנטס נמצאים בכושר רע כשהפסידו חמישה משחקים מהשישה האחרונים שלה וכעת היא נמצאת במקום ה-13 במזרח עם מאזן של תשעה ניצחונות ו-14 הפסדים.