גולדן סטייט ווריירס ניצחה הלילה (בין רביעי לחמישי) את שארלוט הורנטס 87:101 ובקבוצה מתעסקים בהיעדרות של כוכב הקבוצה, סטף קרי, בעקבות פציעת הקרסול ממנה סובל השחקן. הווריירס הצליחו להסתדר גם ללא הקלע הנהדר שלהם ובסיום התייחסו השחקן ומאמנו סטיב קר לפציעה שלו ולמשמעות של החיסרון שלו בשבועיים הקרובים.

קרי, שנעדר מהמשחק שנערך בעיר הולדתו, שארלוט אמר: “כמובן שממש רציתי לשחק פה, בעיר שגדלתי בה, אבל טוב שהפציעה הגיעה עכשיו ולא בסוף העונה, במשחקים החשובים באמת. עכשיו זה נותן לי קצת זמן לנוח ולהחלים, ולקבוצה זה נותן זמן למצוא יציבות”.

מה שכמובן הוסיף לאופטימיות של קרי הייתה העובדה שהתברר שהפציעה איננה חמורה ואין פגיעה מבנית משמעותית בקרסול, מה שגרם לו להיעדר לא מעט בעבר: “זה מצוין שהמצב לא חמור כמו שחשבו בהתחלה, זה אומר שאני רק צריך להחלים ולהתאושש. כשהקבוצה תרצה שאחזור, אני אהיה מוכן”.

סטיב קר (רויטרס)

סטיב קר המשיך באותה הגישה וראה גם הוא את הצד החיובי בכל הסיטואציה: “באופן מוזר, זה טוב לקבוצה. כמובן שאני אשמח שכל שחקני הסגל שלי יהיו בריאים, אבל כשאני מסתכל על התמונה הגדולה, זה בריא. הם יצטרכו להסתדר בלעדיו, כי אין להם ברירה אחרת”.