אחרי שהובכה והפסידה למכבי תל אביב, הבלון סביב מינוי מודי מאור התפוצץ. כעת, הפועל ירושלים ומאמנה ישובו הערב (רביעי, 20:00) לזירה האירופית וינסו להשאיר את קמפיין היורוקאפ של האדומים בחיים כאשר יתמודדו מול בודוצ'נוסט פודגוריצה.

ירושלים כזכור נפלה בביתה 86:81 מול היריבה המונטנגרית, אולם המארחת מגיעה במומנטום מזעזע ותחסר כמה שחקנים פצועים. גם הפועל תופיע עם לא פחות מארבעה פרצופים חדשים שנעדרו מאותו משחק. כזכור, ריצ'ארד האוול נעדר בשל פציעה, טרנס קינזי התאושש מהפגיעה בגבו ומאז אותו הפסד האדומים צירפו את קאלין לוקאס ורונלד רוברטס, שירשום בכורה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"ירושלים לא הפסידה בגלל המאמן"

אחרי פתיחה חלומית לעונה, בודוצ'נוסט סוחבת שלושה הפסדים רצופים במאזן שעומד על 3:3, בעוד ירושלים עם 4:2 שלילי. המונטנגרים צפו בניצחון של נבן ספאחיה בארנה מוקדם יותר השבוע והצוות המקצועי הדגיש בפני השחקנים את נטרול משחק ה-"בין שניים" שעבד לאדומים בקלילות במחצית הראשונה נגד מכבי ת"א, אבל סוכל לגמרי בשנייה, בה נתקעו ליאור אליהו והאוול על 0 נקודות משותפות. 

ליאור אליהו. התאושש מההפסד למכבי ת"א? (נעם מורנו)

מאמן היריבה אלכסנדר דז’יקיץ' התייחס למשחק: "ירושלים היא מבחן גדול עבורנו וקבוצה אחרת משהכרנו. יש לה מאמן חדש, שני שחקנים חדשים, ושניים נוספים שלא שיחקו נגדנו בישראל. מדובר בסגל מנוסה מאוד. המפתחות מבחינתנו יהיו למנוע התקפות מתפרצות, להפריע לקלעים מחוץ לקשת, וברור שלמנוע את הפיק-אנד-רול, שזה הלחם והחמאה שלהם".