דאגה גדולה בגולדן סטייט הבוקר (שלישי) לאחר הניצחון 115:125 על ניו אורלינס. האלופה אומנם השלימה ניצחון רביעי ברציפות כאשר עומרי כספי רשם 11 דקות וסיים ללא נקודות, אך בתום המשחק מי שמיקד את מרבית תשומת הלב היה סטף קרי (31 נק’), שנפצע בקרסולו הימני במהלך הדקה האחרונה של המשחק והורד לחדר ההלבשה בעזרתו של אחד מאנשי הצוות הרפואי. יתר על כן, הכוכב יחמיץ את המשחק הקרוב ברביעי בלילה מול שארלוט.

“זה היה מהלך טיפשי מצידי”, אמר כוכב הווריירס על רגע הפציעה שנגרמה לאחר ניסיון חטיפה מצידו של הרכז והסתיים בעיקום חד של קרסולו הימני. “ניסיתי לחטוף את הכדור ונתקעתי תוך כדי בנעל איטוואן מור”, הוסיף הרכז, שככל הנראה לא יעלה למשחק הבא מול שארלוט וסיכם: “ברור שכואב לי ושזה מצב מבאס, אבל אני אחזור”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
11 נק' לקולשוב בדרבי של פלורידה

אירוע נוסף שהתרחש לקראת הסיום היה הרחקתם המשותפת של קווין דוראנט ודמרכוס קאזינס שהתעמתו ביניהם, ספגו כל אחד עבירה טכנית שנייה וסיימו את חלקם לפני תום המועד החוקי. “אני חושב שמיהרו להרחיק את שנינו”, אמר דוראנט שספג הרחקה בפעם השלישית מאז החלה העונה והוסיף: “אני לא מתכוון להיכנס לקטטות, אני לא רוצה להיפצע ולהיות מושעה, אני אוהב לשחק”. יחד עם זאת, KD לא חסך גם בביקורת מעצמו והסביר: “אני חייב להיות יותר רגוע, במיוחד מול שחקנים כמו קאזינס שמנסים להתסיס כל הזמן”.

לעומת הווריירס, אצל סגנית האלופה, קליבלנד התחושות טובות בהרבה לאחר ה-91:113 על שיקגו שהשלים עבור הקאבס רצף של 12 ניצחונות. “אני לא נביא ולכן לא צפיתי את הרצף הזה”, אמר לאחר המשחק לברון ג’יימס (23 נק’) על התקופה הנהדרת שהגיעה אחרי תחילת עונה חלשה. ג’יימס שנהנה מתמיכה של קווין לאב (24 נק’) וחברו הטוב דוויין ווייד שנמצא בכושר נפלא וקלע גם הוא 24 נק’ מהספסל, הוסיף: “אחרי ההפסד ליוסטון ראיתי שאנחנו בדרך הנכונה וידעתי שאנחנו יכולים לצאת לדרך חדשה ולהפוך את המצב שלנו”.

קווין דוראנט על הפרקט (רויטרס)