ליגת המכללות האמריקאית יצאה לאחרונה לדרך והלילה (בין שני לשלישי, 04:00, שידור ישיר ב-ONE) האקסטל ארנה בפלורידה יארח את אחד מהמשחקים הכי מסקרנים שליגת המכללות יכולה להציע - הדרבי של פלורידה בין פלורידה סטייט למכללת פלורידה בה משחק הישראלי הבכיר בליגת המכללות, איגור קולושוב.

פלורידה סטייט מובילה את ה-ACC והיא במאזן מושלם של שישה ניצחונות, כשהגייטורס גם הם פתחו את העונה מצוין ואף מדורגים במקום ה-6 באמריקה, כשבין היתר הספיקו כבר לנצח העונה את גונזאגה וסטנפורד החזקות. עבור הגייטורס משחק הישראלי המוכשר איגור קולשוב שעבר בקיץ האחרון לפלורידה ממכללת רייס הקטנה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
למה לא כדאי להתחתן עם מכור לספורט?

“אני תמיד אוהב ואעקוב אחרי רייס כי זאת אחת המשפחות שלי, ואם יום אחד אני אוכל לעזור לאוניברסיטה איכשהו אני אשמח. בפלורידה יש ציפיות, אליפויות,וכסף להשקיע בכל ספורט. נותנים לנו פה את כל התנאים להצליח, ואנחנו צריכים לקחת את ההזדמנות הזאת. ומן הסתם מבחינת קהל ואנשים שתומכים באוניברסיטה זה עולם אחר, וזאת חוויה״. הסביר קולושוב את המעבר בשיחה עם ONE. 

קולשוב השתלב היטב בסגנון המשחק ההתקפי של הגייטורס שנחשבת להתקפה מספר 1 בארצות הברית והוא מספק מספרים יפים עד כה כשהוא קולע 17.7 נקודות וקוטף 7 ריבאונדים בממוצע למשחק. לגבי עתידו הוסיף הכוכב הישראלי של מכללת פלורידה: ״כרגע, הכי חשוב לי זה לא להסתכל רחוק מדי. מבחינתי אני רוצה להשתפר כששחקן השנה ולקחת עוד צעד קדימה. אם הייתי רודף אחרי כסף, אזהייתי חוזר לארץ אחרי השנה הראשונה שלי פה. לוקח כל יום בפני עצמו בגלל שזו חוויה שאני אקח אותה לכל החיים״.