עמותת אוהדי הפועל פתח תקווה מחריפה את המאבק על עתיד השליטה במועדון ומדגישה כי העברת הבעלות לידיו של סוכן השחקנים, דימיטרי סליוק, אינה מתקבלת על הדעת. בנוסף, מארגנת העמותה הפגנת מחאה ביום רביעי הבא, בזמן שבו צפוי להתקיים הדיון על העברת הבעלות על הקבוצה, וקוראת לכלל אוהדי הקבוצה להגיע ולמחות. 

העמותה פנתה בדרישה להתאחדות לכדורגל שלא לאשר את עסקת העברת הבעלות וזכויות הניהול במועדון, ומסרה כי תפעל בכל האמצעים הקיימים על מנת שהמועדון לא יעבור לסוכן השחקנים. אחד הטיעונים המרכזיים שעומדים לצד העמותה הינו סעיף מתוך תקנון המייצגים.
לדברי דרור שי, יו"ר הוועד המנהל של הכחולה, "מועדון הפועל פ"ת, בהנהלת בעלי הקבוצה דורון גלנט, הגיע לשפל המקצועי הגדול ביותר בהיסטוריה של המועדון. בנוסף, מצבו הכלכלי של המועדון בכי רע, כאשר משכורות השחקנים ועובדי המועדון לא שולמו כבר למעלה משלושה חודשים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הצצה מיוחדת למלון בו שוהה נבחרת ברזיל

העמותה פנתה בדרישה להתאחדות לכדורגל שלא לאשר את עסקת העברת הבעלות וזכויות הניהול במועדון, ומסרה כי תפעל בכל האמצעים הקיימים על מנת שהמועדון לא יעבור לסוכן השחקנים. אחד הטיעונים המרכזיים שעומדים לצד העמותה הינו סעיף מתוך תקנון המייצגים בהתאחדות, אשר אינו מאפשר החזקת בעלות במועדון כדורגל על ידי סוכן שחקנים, זאת מכיוון שקיים ניגוד עניינים מובהק, שכן העברת שחקנים אל ומי תתבצע משיקולים זרים ולא מתוך שיקולים לטובת המועדון והצלחתו. מהעמותה נמסר כי מועדון הפועל פ"ת לא ישמש כתחנת מעבר ופלטפורמה למכירת שחקנים, המהווים את בסיס פרנסתו של סוכן שחקנים.

כזכור, במשך תקופה ארוכה של מו"מ מול בעלי הקבוצה, לא נמסרו לעמותה המסמכים אשר הובטחו לה המעידים על השקעתו של הבעלים הנוכחי, דורון גלנט, בקבוצה והיקפי חובותיה - דרישה מינימלית שחייבת להימסר במהלך מו"מ. זאת למרות שהעמותה הסכימה בעבר להחזרת חלק מהלוואת הבעלים ולקיחת חלק מהחובות - זאת בדומה, לעסקה העכשווית הנרקמת וחותרת תחת אוהדי הקבוצה. כיום, מנהלת העמותה מאבק על מנת לקבל את את זכויות הניהול במועדון.

דובר עמותת הכחולה, מתן ציוני, הוסיף: "העמותה קוראת שלא לשתף פעולה עם החתירה תחת עמותת האוהדים, שהיא המשאב החשוב ביותר במועדון, אשר הניהול הכושל בשנים האחרונות הצליח להרחיקם. העמותה תיצור דור אוהדים חדש, תגייס ספונסרים נוספים, אמינים ועם המניעים הנכונים, ותחזיר את האלפים למגרשים”.