הפועל תל אביב שלחה אתמול (חמישי) מכתב רשמי להפועל כפר סבא, לפיו היא מודיעה לה על תחילת מו"מ מול חלוץ הירוקים, רועי זיקרי, שהדגיש כי טרם חתם על חוזה. היום השחקן התבשר כי הוא הוצא מחוץ לסגל הקבוצה בשל המהלך, שכנראה מסיים את סיום דרכו של זיקרי במועדון מוקדם מהמתוכנן. עתה, ל-ONE נודע כי השחקן וסוכנו, אפי סופר, פנו לאופציית הפועל ת"א לאחר שהמגעים מול כפ"ס על הארכת חוזה עלו על שרטון.

בסעיף 3 ד' להסכם של רועי זיקרי בהפועל כפר סבא שנחתם עם הבעלים הקודם, סתיו שחם, בקיץ נקבע כי "לקבוצה תינתן האפשרות לשדרג את שכרו של השחקן החל מחודש ינואר 2018 וזאת בכפוף לאישור בעלי הקבוצה ולשיקול דעתו הבלעדי". אלא שיצחק שום סרב לשדרג את שכרו של זיקרי שעומד על 13,700 ברוטו לחודש, ואף הגדיל לעשות כשאמר לשחקן ולנציגו לכאורה: "תפנו לשחם שישלם לכם".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוזן: "אביחי מרוצה, אנחנו מרוצים"

בתגובה, סופר טען בפני שום שלשחקן יש ביקוש אצל לא מעט קבוצות, ביניהן הפועל ת"א, מכבי פתח תקווה, בני יהודה ועירוני קריית שמונה, וביקש שוב לדון בשדרוג החוזה של זיקרי ואף הארכת חוזהו במספר שנים. כידוע, זיקרי מצטיין העונה בכפ"ס עם 13 שערים והוא מלך שערי הליגה הלאומית.

שום ומנכ"ל הפועל כפ"ס, יובל קדוש, סרבו להיפגש לכאורה עם סופר וזיקרי בנוגע לכך ולאחר מכן התקבלה ההצעה מהפועל ת"א שהפכה לרשמית אתמול, לאחר המועד החוקי בינואר שהוא ה-3.1, פתיחת חלון ההעברות בישראל. ל-ONE נודע כי עוד לפני שהחל המו"מ עם הפועל ת"א השחקן הוצע על ידי הסוכן למכבי פ"ת, שרצתה לצרפו, אבל בעלי כפ”ס, יצחק שום, גם לא הסכים לשחררו. בתגובה, החלה השתלשלות האירועים שתוארה לעיל.

יצחק שום (איציק בלניצקי)יצחק שום (איציק בלניצקי)

בתגובה, מכפ"ס נמסר ל-ONE: "הדברים הרשומים בכתבה מוטים ושקריים. יצחק שום מעולם לא הפנה את השחקן וסוכנו לסתיו שחם, כפי שצוין. ולא רק, הקבוצה הציעה לשחקן וסוכנו הצעה כספית גבוהה. זאת בכפוף לסעיף בהסכם שצוין בכתבה לפיו כפ"ס רשאית לשבת עם השחקן וסוכנו בחודש ינואר, עם פתיחת חלון ההעברות. נזכיר, חלון ההעברות נפתח לפני יומיים בלבד. ועוד טרם ניתנה לכפ"ס ההזדמנות לנהל מו”מ עם השחקן וסוכנו, הופתענו לקבל את הידיעה לפיה השחקן כבר חתום ביריבה עיקרית על ההעפלה".