הפיטורים המפתיעים של ז'ולן לופטגי מנבחרת ספרד, יומיים בלבד לפני משחקה של לה רוחה מול פורטוגל באצטדיון פישט בסוצ'י, תפסו את האוהדים האדומים לא מוכנים. המעטים שבהם שנמצאים כבר בעיר לקראת המשחק, בילו כמובן על החוף, בעוד רוב האוהדים מתארגנים יחדיו על טיסות שינחתו כאן מאוחר יותר הערב ומחר (ביניהם גם האוהד המפורסם מנולו "דל בומבו"), כאשר ההערכות בקרבם מדברות על כמה אלפים.

בין רחיצה בים לשיזוף על החוף, שוחחנו עם אנחלה ופטריסיה, אוהדות ספרדיות, על המהלך הדרמטי, המחליף המבוקש, הבחירה שלהן בין כריסטיאנו רונאלדו לנבחרת, ועל הסיכויים של הנבחרת האדומה לזכות במונדיאל 2018.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הספרדיות מתכוננות למונדיאל

"הדעה שלי על לופטגי היא כזאת", פתחה פטריסיה את דבריה. "ההישג הכי גדול של מאמן זה לאמן את הנבחרת שלו, הוא טעה עם ההודעה שלו על ריאל מדריד. עכשיו אנחנו מתרכזות בנבחרת ולא בו. אנחנו נגיע עד הסוף איתו ובלעדיו. הוא טעה בעיתוי". בשלב הזה, החברות פותחות בשירה ובוחרות את הפייבוריט שלהן לעמדת המאמן. "שוויסנטה דל בוסקה יחזור לנבחרת, אנחנו אוהבות אותו".

"עשיתי את הקעקוע הזה אחרי הזכייה בדרום אפריקה", הוסיפה פטריסיה והצביעה על הגביע העולמי המעטר את רגלה. "אני מאמינה באמת שברוסיה אוסיף לקעקוע הזה עוד כוכב. זה הולך לקרות לגמרי".

הקעקוע של פטריסיה (רדאד ג'בארה)
אנחלה ופטריסיה (רדאד ג'בארה)

אנחלה הוסיפה: "כיף לנו פה מאוד, העיר הזאת דומה לעיר שלנו מורסיה, רק בצבע לבן. ההרגשה שלנו היא שנזכה פה ברוסיה, בלי קשר למי יאמן. יש לנו נבחרת טובה, שחקנים מצוינת וביחד אנחנו אחד".

על רונאלדו: "אנחנו אוהדות ריאל מדריד, אבל מעדיפות את איסקו, סרחיו ראמוס ודני קרבחאל. רוצות ניצחון ספרדי ולא לראות את רונאלדו חוגג".

החוף בסוצ'י (רדאד ג'בארה)
האצטדיון בסוצ'י (רדאד ג'בארה)