גולשי ONE בוחרים את שחקן העונה הסדירה בליגת העל של צבר ספורט. אנחנו בחרנו את המועמדים, הוספנו נימוקים ואספנו את כל הנתונים ולכם נותר רק להצביע. ניתן לבחור את שחקן העונה הסדירה עד יום שישי ב-12:00.

חבילות צבר ספורט לליגות הטובות בעולם

המועמדים: איתי שכטר וקלאודמיר פריירה (בית”ר ירושלים), גיא חיימוב (הפועל באר שבע), ניק בלקמן (מכבי תל אביב), דיא סבע (מכבי נתניה) ואלון תורג’מן (הפועל חיפה) הצבעות הגולשים יהוו 60% מהתוצאה הסופית ו-40% אחוז ייקבעו על ידי ועדה מיוחדת של ONE.

למה גיא חיימוב? שוער הפועל באר שבע ספג רק חמישה שערים בסיבוב השני (הנתון הטוב ביותר יחד עם פרדראג ראיקוביץ’ ממכבי ת”א), אך ההצלות שלו היו שוות בשבועות האחרונים נקודות רבות לאלופה שכנראה בלי היכולת שלו, לא הייתה נמצאת עכשיו במקום הראשון. 

גיא חיימוב (איציק קדוש)

למה איתי שכטר? בית”ר ירושלים רצה לדאבל וקשה לדעת איפה היא הייתה בלי החלוץ שלה. עם תשעה שערים ולא פחות מכך, שבעה בישולים, הוא לוקח את הקבוצה על גבו בדרך לעונה חלומית.

איתי שכטר חוגג (איתי כהן)

למה קלאודמיר פריירה? קשר בית”ר הפך לאקס פקטור בעזרת הכדורים הנייחים האדירים שלו שסידרו שערים רבים. הברזילאי עצמו כבש לא פחות מתשעה שערים, בדיוק כמו שכטר, ובישל חמישה נוספים. ללא ספק מספרים מעולים לקשר.

קלאודמיר חוגג (אורן בן חקון)

למה ניק בלקמן? מכבי ת”א עשתה קאמבק גדול בסיבוב השני, זכתה ב-32 נקודות ואלמלא איבודי נקודות מיותרים כמו נגד אשדוד, הייתה יכולה להיכנס לפלייאוף העליון מהמקום הראשון. החלוץ היהודי הוא סיבה מרכזית לקאמבק עם שמונה שערים העונה לצד חמישה בישולים. לראשונה בעידן ג’ורדי קרויף, יש מלך בישולים בליגה שהוא אינו דור מיכה, סיבה מספיק טובה לבחור בבלקמן.

וידאר קיארטנסון, ניק בלקמן ואיתי טיבי חוגגים (איציק בלניצקי)

למה אלון תורג’מן? הצלע הרביעית במאבק האליפות נהנית מהפריחה של החלוץ שהיריבה העירונית לא רצתה. תורג’מן כבש עשרה שערים והוסיף גם שלושה בישולים, עונה מצוינת מבחינתו ללא ספק.

אלון תורג'מן חוגג (עמרי שטיין)

למה דיא סבע? אי אפשר להתעלם מהעונה המופלאה שעוברת על מלך שערי ליגת העל. 18 שערים כבש סבע, הוא הוסיף גם שישה בישולים ובכך הפך גם לשחקן שעל שמו חתומים מספר השערים הגדול ביותר בליגת העל. 

דיא סבע חוגג (נעם מורנו)