אחרי שחגגה עם 0:5 מוחץ במשחק הראשון באליאנץ ארנה, באיירן מינכן השלימה הערב (רביעי) כצפוי את המלאכה בטורקיה עם 1:3 על בשיקטאש בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות בדרך ל-1:8 גדול בסיכום שני המשחקים ועלייה לרבע הגמר.

הבווארים של יופ היינקס, שהשלימו משחק 20 ברציפות ללא הפסד, המשיכו, כצפוי, בדרכם לרבע הגמר של ליגת האלופות. הטורקים מנגד, אמנם לא ספגו תבוסה נוספת, אך לא הצליחו להוות גם הפעם יריב שקול לגרמנים ויחזרו להתמקד במאבקים בזירה המקומית, שם הם מדורגים במקום השני בטבלה במרחק של 3 נקודות בלבד מגלאטסראיי המוליכה. 

שחקני באיירן מינכן חוגגים עם טיאגו אלקנטרה (רויטרס)

הגרמנים עלו ליתרון כבר בדקה ה-18 כאשר טיאגו אלקנטרה הפגיז מהאוויר לרשת ממרחק שבעה מטרים לאחר הרמה נפלאה של תומאס מולר מצד ימין. בדקה ה-46 שער עצמי אומלל של גוקהאן גונול, שלא הצליח להרחיק כדור רוחב של ראפיניה, הכפיל, כאשר ואגנר לאב הצליח לצמק ולהעניק לטורקים שער כבוד בדקה ה-59, לאחריו סנדרו ואגנר השלים את המלאכה מבחינת הבווארים בדקה ה-84.

מחצית ראשונה

השופט האנגלי מייקל אוליבר הוציא את ההתמודדות בוודאפון ארנה לדרכה.

דקה 2: דויד אלאבה הרים כדור חד מצד שמאל ומצא את ראשו של ארתורו וידאל, אך הנגיחה של הצ’יליאני חלפה בסמוך לקורה השמאלית של טולגה זנגין.

דויד אלאבה מול ואגנר לאב (רויטרס)

דקה 10: אלאבה בעט כדור חופשי חד ממרחק 25 מטרים, זנגין הדף רע לרגליו של תומאס מולר, אך החלוץ הגרמני בעט ממרחק עשרה מטרים גבוה מעל למסגרת השער.

דקה 18, באיירן מינכן עלתה ליתרון 0:1: תומאס מולר הרים כדור נהדר מצד ימין ומצא את טיאגו אלקנטרה, שממרחק שבעה מטרים בעט מהאוויר כדור חד למרכז השער שהכניע את טולגה זנגין, שזינק לפינה השמאלית.

ראפיניה ומולר חוגגים עם טיאגו (רויטרס)
טיאגו אלקנטרה חוגג (רויטרס)

דקה 33: ג’רמיין לנס ביצע ריצה נהדרת וניסה להפתיע את סוון אולריך ממרחק 25 מטרים, אך השוער קלט ללא קושי רב.

ארתורו וידאל מול ואגנר לאב (רויטרס)

מחצית שנייה

דקה 46, באיירן מינכן עלתה ליתרון 0:2: ראפיניה הרים כדור חד מצד ימין, הכדור פגע בגוקהאן גונול שניסה להרחיק, אך הטעה את טולגה זנגין וכבש שער עצמי אומלל.

שחקני באיירן מינכן חוגגים עם ראפיניה (רויטרס)
שחקני באיירן מינכן חוגגים עם ראפיניה (רויטרס)

דקה 59, בשיקטאש צימקה ל-2:1: הטורקים ניצלו טעות קשה בהגנה הבווארית, כאשר גוקהאן גונול מצא בתוך הרחבה את ואגנר לאב הברזילאי, שבעט ממרחק 10 מטרים תוך כדי נפילה כדור שחלף מתחת לגופו של סוון אולריך והתגלגל לפינת השער השמאלית.

ואגנר לאב חוגג (רויטרס)
ואגנר לאב חוגג (רויטרס)

דקה 81: ריקרדו קווארסמה ניסה להפתיע את אולריך בכדור מסובב מצד שמאל, אך השוער הצליח לקלוט.

דקה 84, באיירן מינכן עלתה ליתרון 1:3: דויד אלאבה פרץ באגף השמאלי והרים למרכז הרחבה, שם סנדרו ואגנר המחליף דחק מקרוב עם החזה.

סנדרו ואגנר חוגג (רויטרס)

בשיקטאש: טולגה זנגין, גוקהאן גונול, גארי מדל, נסיפ אויסאל, קאנר ארקין, טולגאי ארסלאן (אטיבה האצ’ינסון, 60), אואוזהאן אזיאקופ, ריקרדו קווארסמה, ג’רמיין לנס (טאליסקה, 60), מוסטפה פקטמק ו-ואגנר לאב (ראיין באבל, 75). 

באיירן מינכן: סוון אולריך, ראפיניה, ג’רום בואטנג, מאטס הומלס (ניקלאס סולה, 46), דויד אלאבה, ארתורו וידאל, חאבי מרטינס, טיאגו אלקנטרה (חאמס רודריגס, 35), פרנק ריברי, תומאס מולר ורוברט לבנדובסקי (סנדרו ואגנר, 68).