שלב שמינית גמר ליגת האלופות יגיע לסיומו הערב (רביעי, 21:45), כשברצלונה תארח את צ’לסי באחד הקרבות הכי מרתקים שיש לאירופה להציע, ותנסה להשלים את המשימה ולעלות לרבע הגמר לאחר שהמשחק הראשון בלונדון הסתיים ב-1:1.

“ננסה לשחק את המשחק הרגיל שלנו. נהיה חייבים לשים לב לפרטים הקטנים שיכולים להכריע את ההתמודדות, כי השחקנים של שתי הקבוצות יגיעו להציג את היכולת הכי טובה שלהם.  יש לשחקנים שלנו ניסיון ועברנו משחקים חשובים העונה. מבחינתי זה משחק שצריך להנות בו, אנחנו יודעים שאנחנו קבוצה שקשה לנצח. זה ברור שאם נצליח לשמור על שער נקי אנחנו נעלה”, אמר מאמן ברצלונה, ארנסטו ואלוורדה.

אנדרס אינייסטה (רויטרס)

צ’לסי קבוצה שיודעת לסגור בצורה טובה ויודעת ללחוץ על כל המגרש, הם גם עשו את זה במשחק הראשון. באיזשהו שלב במשחק אחת הקבוצות תהיה חייבת לקחת סיכונים. אנחנו מקווים שאינייסטה יהיה כשיר, נראה איך הוא יהיה בהמשך היום. הוא התאמן אתמול ללא בעיות. זה משחק חשוב מאוד והרבה מונח על הכף, אבל אנחנו חייבים להיות בטוחים שהוא כשיר במאת האחוזים”.

אנדרה גומש (La Liga)

על אנדרה גומש שחשף שסבל מהתקפי חרדה: “מדובר בצעד אמיץ שלו לחשוף את זה לציבור, ויש לכולנו בקבוצה כבוד לזה. זה משהו שקורה לכולם וכולם צריכים להתגבר על תקופות קשות. זה לא משהו שלא נתקלתי בו בתקופה שלי כשחקן וכמאמן. יש לו הרבה איכויות במגרש והוא כבר הוכיח את זה”.

קונטה: “ברצלונה – אחת הקבוצות הטובות בעולם”

מנגד, צ’לסי שנמצאת בעונה לא טובה מבחינתה, בונה על המאזן הטוב שלה באופן יחסי בקאמפ נואו שם הפסידה רק פעמיים בשישה משחקים. אלברו מוראטה שמכיר מצוין את המגרש של ברצלונה צפוי לחזור להרכב. הקבוצה של קונטה, שיודעת שלסיים בין ארבעת הראשונות תהיה משימה לא פשוטה העונה באנגליה, אמנם הפסידה בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה, אך יודעת שגם תיקו עם שערים יעלה אותה.

מאמן הבלוז, אנטוניו קונטה, אמר לקראת המשחק: נהיה חייבים להיות סבלניים במשחק שלנו אם אנחנו רוצים להיות בין שמונה הקבוצות האחרונות שנשארות במפעל. ברצלונה תנסה להיות דומיננטית ולהחזיק בכדור רוב הזמן. נהיה חייבים להיות מרוכזים. כשאתה בלי הכדור אתה סובל וחייב להגן בצורה טובה ולדעת מה לעשות כשהכדור יהיה אצלנו”.

“שיחקנו ממש טוב במשחק הראשון, משחק כמעט מושלם. כשאתה משחק נגד ברצלונה, קבוצה שבשבילי היא מהטובות בעולם, אתה חייב להציג משחק נקי מטעויות כדי לנצח. במשחק הראשון עשינו את זה אבל טעות אחת הספיקה כדי שנשלם עליה ונספוג. התוצאה נותנת יתרון לברצלונה, אבל אנחנו יודעים שאנחנו חייבים לבוא ולכבוש”.