ענקית הלבשת הספורט “נייקי”, מוכנה לממן חלק מהעברתו של ניימאר מפאריס סן ז’רמן לריאל מדריד – כך מדווח הבוקר (שלישי) ב’אס’ הספרדי. בדיווח מצוין כי מדובר בהחלטה אסטרטגית, שמטרתה הגדולה היא גם לגרום ללבנים להחליף ספונסרית הלבשה ולעזוב את “אדידס”. 

אחרי כריסטיאנו רונאלדו, ניימאר הוא הכוח החזק ביותר של נייקי. בעוד באדידס, הכוח הגדול הוא ליאו מסי. על פי הדיווח, הדבר המושלם מבחינת חברת ההלבשה יהיה לגרום לריאל לעזוב את הסכם ההלבשה הנוכחי שלהם, ובכך נייקי יקחו את אלופת אירופה תחת חסותם. לקבוצה ממדריד הסכם עליו היא חתמה ב-2012 מול אדידס עד ל-2020, עליו היא מקבלת 40 מיליון יורו בשנה – אחד הסכומים הנמוכים בהקשר של הקבוצות הגדולה באירופה (כשליש ממה שמקבלת ברצלונה לצורך העניין מנייקי).

כזכור, ב-2015 פורסם כי יש מו”מ בין אדידס לריאל מדריד על הארכת ההתקשרות בעבר מיליארד יורו עד 2024, הסכם שלבסוף לא יצא אל הפועל. כעת מנסה נייקי להיכנס לתמונה על פי הדיווח ולעזור במימון תשלום 400 מיליון היורו שדורשת פ.ס.ז’ עבור ניימאר. נטען כי אביו של השחקן העלה את האפשרות בפגישה עם אנשי ריאל מדריד בפאריס. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צמד לרונאלדו: 1:2 לריאל מדריד על אייבר

ב’אס’ מוסיפים וטוענים כי ההסכם עד 2020 עם אדידס ממש לא מגביל את ריאל וכי היא תוכל לשבור את ההסכם עמה כפי שעשו קבוצות כמו צ’לסי ומילאן בשנים האחרונות בעבור תשלום פיצוי. אם אכן כך יקרה, ריאל אמורה לקבל כ-155 מיליון יורו בשנה לפי הדיווח, כאשר לא ידוע איזה סכום נוסף תעביר נייקי כדי שריאל מדריד תוכל להשלים את עסקת ניימאר. מה שבטוח, כפי שלמדנו בקיץ, סביב הברזילאי אין עשן בלי אש. 

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>