לאחרונה עולם הספורט נחשף לקשיים שמתלווים לקריירה של ספורטאי מקצוען, אם זו חרדה ולחץ, והפחד לא לעמוד בציפיות בקבוצה והאוהדים. שני כוכבי ה-NBA, קווין לאב ודמאר דרוזן, דיברו לאחרונה על התקפי החרדה ודיכאון שתוקף אותם, והיום (שני) גם אנדרה גומש, שחקנה של ברצלונה, החליט לשתף וחשף את חוסר הביטחון, התסכול והחרדה מהם הוא סובל. 

למרות העונה המצוינת של ברצלונה עד כה, הקשר הפורטוגלי לא מפסיק לספוג ביקורות מהתקשורת והקהל, שטוענים שהוא לא מספיק טוב לשחק בקבוצה. בראיון למגזין “פאננקה”, הודה גומש כי הוא מתמודד עם תחושות לא קלות מאז עבר למועדון הקטאלוני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איזה גול! קוטיניו כבש בעקב, דמבלה בישל

“לחשוב יותר מדי מכאיב לי, כי אני חושב על הדברים הרעים בקריירה שלי, ומה אני צריך לעשות כדי להשתפר”, הוסיף הקשר המושמץ. “אני לא משתף אנשים במה שעובר עליי, אני מופנם. אני לא מצליח להיפטר מהתסכול שמציף אותי, ואני לא משתף אף אחד, זה מביך אותי”.

החברים לקבוצה: “באימונים אני מרגיש יותר בנוח עם שאר השחקנים, למרות שגם באימון אני לפעמים מרגיש את חוסר הביטחון משתלט עליי”. החברים לקבוצה תומכים בי ואומרים לי שאני שחקן טוב, אבל דברים בינתיים לא הסתדרו לי כמו שרציתי”. 

שחקני ברצלונה מתאמנים (טוויטר)

התקפי חרדה: “זה קרה לי בעבר יותר מפעם אחת ולא רציתי לצאת מהבית לאחר מכן. התביישתי לצאת החוצה מהבושה, שאנשים יראו את זה עליי”.