לאור הדיווחים השונים בימים האחרונים על מעבר אפשרי של ניימאר מפאריס סן ז’רמן לריאל מדריד, יצא להגנתו חברו לקבוצה ולנבחרת, דני אלבס, ואמר שהחלוץ הברזילאי הוא אדם בוגר שלא נתון להשפעה ולא משנה את דעתו במהירות. המגן גם התייחס לכעס שלו על עולם הכדורגל וגם לתקרית שלו עם רונאלדו, בה נטען כי המגן ירק על הפורטוגלי במהלך משחק הגומלין בין השתיים בשמינית גמר ליגת האלופות. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צמד לרונאלדו: 1:2 לריאל מדריד על אייבר

“אנשים חושבים שניימאר הוא בובה”, אמר אלבס והמשיך: “אבל ילדים מתבגרים והופכים למבוגרים שמקבלים החלטות בעצמם. הוא מחכים ומתבגר, הוא שקול יותר וככה הוא לומד להתמודד עם סיטואציות טעונות כמו זו”. 

עולם הכדורגל: “תודה לאל, הבן שלי לא אוהב כדורגל, הוא לא בעניין של זה. הכדורגל איבד את המהות שלו מאז שאני הייתי ילד ורציתי להיות כדורגלן. צריך לראות איפה הכדורגל היום, הכל השתנה, זה כבר לא אותו הדבר. כמו למשל שחשבו שירקתי על רונאלדו. אלו דיבורים של ילדים קטנים, זה מטופש”. 

ניימאר מאוכזב (רויטרס)

המשחק נגד ריאל מדריד: “לדעתי הסיבה שהודחנו מליגת האלופות בצמד המשחקים נגד ריאל היא חוסר בכימיה בין שחקני הקבוצה. זה תהליך טבעי ולוקח זמן לבנות את זה בקבוצה, כבר הייתי בסיטואציות האלו בעבר וזה חלק מההתפתחות של המועדון”.