ארתור, שילבש את החולצה של ברצלונה החל מהקיץ הקרוב, הגיע לפני חמישה ימים לקניון בפורטו אלגרה, שם התקיים “יום המעריצים של ארתור”. “המצב הזה עורר בי חרדה, אני רוצה כבר לעבור לבארסה”, אמר לעיתונאים שהגיעו לסקר את המאורע, ואתמול (ראשון) החלום שלו התגשם.

בתום מו”מ ממושך בין קבוצתו, גרמיו, מחזיקת גביע הליברטדורס 2017, הסבלנות של ארתור מלו השתלמה והוא יעבור ביולי 2018 לבירת קטאלוניה. 30 מיליון יורו תשלם מוליכת הליגה הספרדית לגרמיו על התכשיט החדש, כאשר סעיף השחרור שלו יעמוד על 50 מיליון יורו, בתוספת 10 מיליון בהתאם להופעות ומספרים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איזה גול! קוטיניו כבש בעקב, דמבלה בישל

כזכור, ארתור כבר הופיע במדי בארסה מספר ימים לאחר הזכייה בגביע הליברטדורס בחודש דצמבר האחרון, כאשר השיחות בין הצדדים החלו, בעוד רוברט פרננדס, המנהל המקצועי של הקטאלונים, הגיע כדי לצפות בו משחק ולהיפגש עמו. 

הקשר בן ה-21, שהחלים מקרע ברצועה בברכו השמאלית, חזר למגרשים ביום רביעי האחרון ושיחק 10 דקות במשחק מול סאו פאולו. הוא נפצע באותו גמר גביע ליברטדורס מול לאנוס הארגנטינאית.

ארתור ורוברט פרננדס בברזיל

מאז, התקשורת הספרדית הרבתה לעסוק בסוגיית הבחור הברזילאי. אבל למרות הסיקור הנרחב לגביו, את המעבר לברצלונה הוא קיבל די בהפתעה, כאשר בספרד מדווחים כי הוא בכלל ישן בבית המלון Laghetto Viverone שבשכונת מוייאוס דה ונטו, אחת משכונות האצולה של פורטו אלגרה.

בעוד ההסכם נחתם אתמול, בספרד מדווח בנוסף כי ארתור ויתר על כ-20 אחוזים מהשכר שהוצע לו תחילה כדי לסיים את הסאגה ולחתום על החוזה: “השחקן היה המפתח בהאצת המהלך”, נכתב עליו ב”ספורט” הקטאלוני. למעשה, הוא יפסיק לקבל שכר מעתה ועד שיעבור לבארסה, שתקבל את הכסף הזה. זאת, בעוד שלל מועדוני פאר חשקו בו וניסו לשים את ידיהם עליו עד הרגע האחרון, והעסקה עמדה לא פעם על סף פיצוץ.

ארתור (טוויטר)

עכשיו, לאחר כארבעה חודשים של מו”מ לא קל בין גרמיו לברצלונה, שלבסוף סיכמו על מתווה של 80 אחוז מ-30 המיליון ישולמו בפעימה הראשונה ו-20 אחוזים לחברת ההשקעות של איש העסקים המקורב למועדון סלסו ריגו, לארתור נותר “רק” להצדיק את האמון בו, כשיחל להתאמן תחת ארנסטו ואלוורדה בקיץ.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>