יובנטוס אמנם איבדה יתרון כפול ונפרדה ב-2:2 מאכזב מטוטנהאם האנגלית במשחק הראשון במסגרת המשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות תוך שגונסאלו היגוואין אף החמיץ פנדל, אך רשמה בכל זאת משחק מספר 23 ברציפות ללא הפסד ביתי בליגת האלופות.

בנוסף, ג’ורג’יו קייליני רשם הופעה 460 במדי הזברה של הביאנקונרי והפך לשביעי ברשימת ההופעות בהיסטוריה של יובה. כאשר בנוסף, גם המגן השמאלי הברזילאי אלכס סנדרו רשם ציון דרך מרשים עם הופעה 100 במדי יובנטוס.

מאמן טוטנהאם מאוריסיו פוצ’טינו התייחס לקאמבק הגדול של קבוצתו: “זה היה משחק נהדר. נכון שהתחלנו לא טוב וספגנו שני שערים מוקדמים, אבל האופי שהראנו הוא נהדר. אני רוצה לברך את השחקנים על ההישג הזה, לחזור מפיגור 2:0 מול יובנטוס כאן בטורינו זה מדהים, קבוצות אחרות היו נשברות כאן. אנחנו קבוצה בוגרת יותר מבעבר וממשחק למשחק אנחנו ממשיכים לצמוח. היה לנו מזל שהם החמיצו את הפנדל ואני חושב שבגלל איך שהמשחק התפתח מדובר בתוצאה טובה, אבל זה קצת לא הוגן להגיד את זה כי היינו טובים בהרבה מיובנטוס”.

אריקסן חוגג שער שוויון (טוויטר)

חלוץ התרנגולים הארי קיין, שכבש את השער הראשון וצימק ל-2:1, התייחס למשחק בטוויטר שלו: “הראנו אופי אדיר כשחזרנו מפיגור 2:0. השגנו שני שערי חוץ חשובים ועכשיו אנחנו מחכים כבר למשחק הגומלין בוומבלי”. כריסטיאן אריקסן שכבש את שער השוויון הוסיף: “עם שני שערי החוץ שהשגנו אנחנו בטוחים שיש לנו סיכוי טוב לעלות לרבע הגמר. נגיע לגומלין בוומבלי עם המון ביטחון”.

מאמן יובנטוס מסימיליאנו אלגרי אמר בסיום: “בופון העמיד לא טוב את החומה בשער של אריקסן? זו לא הבעיה שלנו, שיחקנו טוב והייתה לנו גם אפשרות לעלות ל-0:3, אבל אז פשוט הפסקנו לשחק. זה מאכזב לא לנצח במשחק כזה, אבל נצטרך להתגבר על הקשיים שלנו בוומבלי ולנצח את טוטנהאם. אני לא מופתע מהמשחק שלהם, אבל בגומלין נקבל בחזרה את בלס מטווידי ופאולו דיבאלה, ככה שאני מאמין בקבוצה שלי. אם זאת, עכשיו אנחנו צריכים להתרכז בליגה, יש עוד זמן עד הגומלין. אני מרוצה ממה שהשחקנים עשו ולא מאמין שיכלנו ‘להרוג’ את טוטנהאם במשחק הראשון”.

מסימיליאנו אלגרי (רויטרס)