המחזור ה-23 בליגה הספרדית ננעל הערב (שני), כאשר בטיס ניצחה 0:1 את דפורטיבו לה קורוניה. הכחולים-לבנים קיוו לנצח אחרי שבעה משחקים בהם לא הצליחו לעשות זאת, אך לצערם זה לא קרה והם ימשיכו לנסות לחפש נקודות שיעזרו להם במאבקי התחתית שצפויים להם. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT וסלקום TV. (בפרטנר tv – לא משודר).

היה זה משחקו הראשון של קלרנס סיידורף כמאמן הקבוצה, ולפי המחצית הראשונה הוא יכול להיות מרוצה ממה שהוא ראה. המארחת, על אף היותה קבוצה שנמצאת עמוק במאבקי התחתית, לא הראתה רגשי נחיתות ולחצה על שערה של בטיס, אך ללא הצלחה. מן הצד השני, האורחים, בראשותו של חואקין בן ה-37, היו קרובים גם הם לכיבוש שער, אבל הם לא השכילו לתרגם את המצבים אליהם הגיעו לשערים. מחצית ראשונה טובה כששתי הקבוצות ירדו למחצית וקיוו שבמחצית השנייה הן יהיו מדויקות יותר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ממשיכה לשקוע: לה קורוניה מפסידה לבטיס

לאחר מחצית ראשונה די שוויונית, המחצית השנייה הייתה כבר בשליטה מוחלטת של האורחים. לה קורוניה לא הצליחה להגיע למצב טוב דקות ארוכות ובטיס באה על שכרה בדקה ה-54, כשלורן מורון הגיע ראשון לכדור רוחב וקבע ניצחון מוצדק לחבורה של קיקה סטיין. היה זה שערו השלישי של החלוץ הספרדי בהופעתו השנייה בסך הכל במדי בטיס. בעקבות הניצחון, בטיס עלתה למקום השמיני. דפור נשארה במקום ה-19, מתחת לקו האדום. 

מחצית ראשונה:

השופט קרלוס דל סרו גרנדה הוציא לדרך את ההתמודדות בריאסור.

קלרנס סיידורף על הספסל של לה קורוניה (La Liga)

דקה 5: ניסיון ראשון של האורחת. חואקין הבלתי נגמר פרץ לרחבה מאגף שמאל עם רגל ימין החזקה שלו. הספרדי הוותיק הצליח לשחרר בעיטה ממרחק של כ-15 מטרים, אך שוערה של לה קורוניה, רובן מרטינס, ירד לקרקע ואסף את הכדור.

דקה 10: הזדמנות ראשונה ללה קורוניה. פדריקו ואלוורדה הרים כדור קרן, ההרמה הייתה חדה ואנטוניו אדאן פספס את הכדור, כשניסה לתפוס אותו בידיו. לוקאס פרס עמד מאחורי השוער של בטיס, אך לא היה מרוכז מספיק ולא הגיב בזמן כדי לנסות להבקיע מול רשת חשופה.

לוקאס פרס מפספס הזדמנות לכבוש שער (La Liga)

דקה 12: הזדמנות נוספת למארחת. זקאריה בקאלי התקדם בכדרור מאגף שמאל לכיוון השער של אדאן, הוא הגיע אל סף הרחבה ואז שחרר בעיטה מסובבת לפינה הרחוקה, אך הכדור חלף בסמוך לקורה.

דקה 19: הזדמנות טובה לבטיס לעלות ליתרון. חואקין הרים כדור לרחבה מאגף שמאל, מורון התרומם גבוה ונגח טוב, אך הכדור חלף סנטימטרים ספורים מעל משקוף השער של לה קורוניה.

אייסה מנדי עם הכדור (La Liga)

דקה 24: עוד הזדמנות טובה ללה קורוניה. פרס הרים כדור קרן טוב לרחבה, הגנת בטיס לא הצליחה להרחיק את הכדור ומתוך הערבוביה, סלסו בורחס, שנכנס כמחליף חמש דקות קודם במקום ואלוורדה שנפצע, בעט לשער מקרוב, אך הכדור נבלם ע”י ההגנה של האורחים. 

דקה 36: ריאד בודבוז ניגש לבעוט בעיטה חופשית ממרחק של כ-20 מטרים. בודבוז בעט חזק ברגל שמאל, אך מרטינס היה במקום הנכון כדי לסגור את הפינה החשופה ולתפוס את הכדור.

ערבוביה ברחבה (La Liga)

דקה 39: הזדמנות טובה ללה קורוניה. בקאלי העביר מסירת רוחב לרחבה, לופס חיכה שם ובעט מצד ימין של הרחבה, אך הכדור נבלם על ידי ההגנה קרוב לשער של אדאן.

מחצית שנייה:

דקה 49: האורחים יצאו להתקפה מהירה, הכדור הוגבה לרחבה והורחק על ידי אנקו בובדה, אל הריבאונד הגיע בודבוז שבעט ברגל שמאל מהאוויר ממרחק של כ-20 מטרים, אך מרטינס קלט את הכדור ושמר על תוצאה מאופסת.

חואנפראן עם הכדור (La Liga)

דקה 51: בטיס כמעט וכבשה שער נהדר. חואקין ניגש לבעוט בעיטת קרן, ובזמן שכולם ציפו שהספרדי ירים את הכדור לרחבה, הוא ניסה לכבוש מנקודת הקרן. הכדור כמעט ונכנס אבל מרטינס הצליח להציל בדקה האחרונה. 

דקה 54, בטיס עלתה ליתרון 0:1: ז’וניור פריפו העביר מסירת רוחב מאגף שמאל, אל הכדור הגיע מורון וממרחק של כמה מטרים הצליח לדחוף את רגל ימין שלו, הכדור עבר את מרטינס וזהו יתרון מוצדק לאורחים.

שחקני בטיס חוגגים את השער (La Liga)

דקה 70: הזדמנות ראשונה למארחים במחצית השנייה. פדה קרטאביה מסר לרחבה בצורה מצוינת בין שני שחקני הגנה של בטיס, אל הכדור הגיע פלורין אנדונה, שעבר את השוער, אבל היה במצב לא הכי נוח והצליח לבעוט רק לקורה הקרובה. 

פלורין אנדונה וג’ורדי אמאט נאבקים על הכדור (La Liga)

דקה 75: ניסיון של לה קורוניה. קרטאביה ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אך לצערו אדאן היה במקום כדי לעצור את הכדור. 

אנדרס גוורדאדו עם הכדור (La Liga)

דקה 86: לה קורוניה כמעט והשוותה את תוצאת המשחק. ראול אלבנטוסה היה קרוב לכיבוש כשבעט ממרכז הרחבה, אך הכדור שלו חלף בסמוך לקורה הימנית.

דקה 90: לה קורוניה לא ויתרה על המשחק, וחיפשה את השוויון. בורחס בעט מתוך הרחבה ברגל שמאל, הכדור היה קרוב להיכנס אבל זה עבר צמוד לקורה הרחוקה.

פלורין אנדונה עם הכדור (La Liga)

דפורטיבו לה קורוניה: רובן מרטינס, חואנפראן, אנקו בובדה, ראול אלבנטוסה, לואיזיניו, מיכאל קרון-דלי (פדרו מוסקרה,77), פדריקו ולורדה (סלסו בורחס, 19), זקאריה בקאלי (פדה קרטאביה, 61), אדריאן לופס, לוקאס פרס, פלורין אנדונה 

בטיס: אנטוניו אדאן, פרנסיס גררו, אייסה מנדי, מארק ברטרה, ז’וניור פריפו, פביאן רואיס, ג’ורדי אמאט, אנדרס גוורדאדו, ריאד בודבוז (כריסטיאן טייו ,64), חואקין, לורן מורון (סרחיו לאון, 75)