המחזור ה-20 בליגה הצרפתית המשיך היום (שבת) כאשר מארסיי הרשימה עם 0:3 בחוץ על ראן משערים של ואלרי ג’רמאין, מורגן סנסון ופלוריאן תובאן. בעקבות הניצחון, שהיה השלישי שלה ברציפות, נצמדה קבוצתו של רודי גארסיה לליון שבמקום השלישי והיא רחוקה רק נקודה ממונאקו שנמצאת במקום השני, אך יכולה לראות את עצמה מאוכזבת לאחר 0:0 במונפלייה.

מונפלייה – מונאקו 0:0

האורחת, שהגיעה להתמודדות עם מאזן נהדר הכולל שישה ניצחונות רצופים בכל המסגרות וארבעה רצופים בליגה, קיוותה לא למעוד מול הקבוצה הביתית, שמצידה ספרה שלושה ניצחונות רצופים. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, במיוחד ללא רדאמל  פלקאו הפצוע, ושתי הקבוצות נפרדו בתיקו נטול שערים. מונאקו פספסה הזדמנות להתקרב לפאריס סן ז’רמן שבמרחק שמונה נקודות בראש הטבלה וגם להתרחק מהדולקות אחריה, ליון ומארסיי. 

ראן – מארסיי 3:0

החבורה התוססת של גארסיה שניצחה בשני משחקיה האחרונים, התחילה את המשחק עם לחץ טוב על היריבה מהמקום התשיעי, וגם עלתה ליתרון בדקה ה-35, לאחר שג’רמאין קיבל כדור עומק ענק מתובאן, לא התבלבל וקבע 0:1 לאורחת. ממש על סף השריקה למחצית, הכפילה האורחת את יתרונה, כאשר הפעם ג’רמאין היה אחראי על הבישול, כשהעביר כדור רוחב מעולה לסנסון שהמשיך בנגיעה לרשת. על השער השלישי חתום לואיס גוסטבו, כאשר הרים כדור מדוד לראשו של תובאן, שנגח באמנות מעל תומאש קובק וקבע את תוצאת המשחק. כשתי דקות לסיום המשחק תובאן היה קרוב להשלים צמד כאשר בעט מ-40 מטרים אך הבעיטה פגשה את המשקוף של קובק בלבד.

תוצאות נוספות:

קון – ליל 1:0 
כבש לליל: ניקולאס פפה (43)

דיז’ון – מץ 1:1
כבש לדיז’ון: ג'וליו טאברס (1), כבש למץ: נולאן רו (89)

טרואה – בורדו 1:0
כבש לבורדו: גייטאן לבורד (15)

ניס – אמיין 0:1
כבש לניס: פייר ליס מלו (66)