המחזור האחרון בשלב הבתים של הליגה האירופית ננעל הערב (חמישי), כאשר אלופת ישראל, הפועל באר שבע, סיימה סופית את דרכה במפעל עם הפסד כואב 2:0 לוויקטוריה פלזן הצ’כית באצטדיון “טוטו טרנר”.

מאמן הפועל באר שבע, ברק בכר, אמר בסיום: “עשינו הכל, היינו שווים יותר במשחק הזה. אם אני צריך לסכם היו דברים יפים והיו דברים פחות נעימים אבל אנחנו לומדים בשנתיים האחרונות אני מאמין שזה ישרת אותנו בשנים הבאות. זה לא פשוט להתמודד בשתי מסגרות, יש עליות ויש ירידות היו לנו רגעים יפים, היו גם אכזבות אבל נלמד מזה ונצא חזקים יותר.”

מאור מליקסון. לא ניצחנו מספיק (אחמד מוררה)

בכר הוסיף: “אנחנו עושים הרבה שינויים אבל ברור לכולם שהמשחק הזה לא יקבע דבר. תמיד הולכים בכל הכוח על הליגה, יש לנו שחקנים שחוזרים מפציעות יש לנו הרבה מרווח תמרון”. בנוגע לפרשת שיר צדק אמר: “דיברתי איתו לפני הדיון, אחרי לא יצא אני מקווה שהדברים יסתדרו והצדק יעשה, אני אופטימי בנוגע לזה”.

קשר האדומים, מאור מליקסון, אמר: “לא ניצחנו מספיק משחקים בכדי לעלות, רצינו לסיים בטעם מתוק אבל הפסדנו לקבוצה הכי טובה בבית. יום ראשון בני סכנין. כל שנה דברים מתפתחים אחרת שנה שעברה ניצחנו את אינטר, חבל שמזלזלים בקבוצות כאלו עשינו את המקסימום אבל זה לא הלך. הבנו שהולך להיות יותר קשה בשנה הבאה, אנחנו רוצים לקחת אליפות אבל צריכים להתמקד בסכנין עם זאת הכל מאוד דינמי. זה מה יש. בקשר לשיר אנחנו מקווים שהכל יסתדר בצורה הכי טובה שיש, אני לא כל כך בקיא בעניין”.