אצטדיון וומבלי יארח לא פחות משבעה משחקים במהלך טורניר יורו 2020. תחילה, האצטדיון היה אמור לארח רק את חצאי הגמר והגמר, דהיינו שלושה משחקים בלבד, שלושת המרכזיים כמובן, אך כעת מדווחים באנגליה כי האצטדיון יארח לא פחות משבעה משחקים.

אופ”א לא קיבלה את הבטוחות הדרושות לקראת בניית האצטדיון החדש בבריסל, בירת בלגיה, ולכן הוחלט להעביר את המשחקים שהיו אמורים להיות בבלגיה לאצטדיון בבירת אנגליה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
המאמן עמד במילה שלו והגיע מחופש לזורו

אצטדיון וומבלי יארח שבעה משחקים, כאשר שלושה מהם אלו משחקים בשלב הבתים שהיו אמורים להיות בבריסל ומשחק אחד נוסף בשמינית הגמר שגם אמור היה להיות בבלגיה. מלבד זאת, האצטדיון יארח כאמור את שלושת המשחקים הכי חשובים בטורניר. אגב, ישראל הציעה את אצטדיון טדי לאירוח בשלב הבתים, אך ההצעה לא עברה שלב.

משחק הפתיחה ייערך ב”אולימפיקו” ברומא. “האמפדן פארק” והאצטדיון בדבלין יארחו את 16 האחרונות ומשחקי הבתים. שלב רבע גמר הבתים יתקיים במינכן (גרמניה), באקו (אזרבייג`ן), רומא (איטליה) וסנט פטרסבורג (רוסיה). ערים נוספות שיארחו את שלב 16 האחרונות הן קופנהגן (דנמרק), בוקרשט (רומניה), אמסטרדם (הולנד), בילבאו (ספרד), בודפשט (הונגריה) ולונדון (אנגליה).