מכבי תל אביב תנעל הערב (חמישי) ב-20:00 את הופעותיה בליגה האירופית לעונת 2017/18. הצהובים יתארחו אצל ויאריאל הספרדית למשחק במסגרת המחזור השישי והאחרון של שלב הבתים, ויממה לפני המשחק קיימה הקבוצה את מסיבת העיתונאים בה התייחס המאמן ג'ורדי קרויף להתמודדות.

"כולנו יודעים שהבית כבר הוכרע, אבל המוטיבציה שלנו היא לבוא ולשחק בספרד נגד קבוצה מהליגה הראשונה. אנחנו מקווים לצאת בתחושה טובה מהתחרות הזו ולסיים בטעם טוב את המפעל", אמר קרויף, "השחקנים יודעים שהיה לנו קמפיין מאכזב, אנחנו רוצים שהאכזבה הזו תהפוך לתחושה קצת יותר טובה וכמובן גם לקבל ביטחון, כי נצטרך את זה גם בליגה".

על לוח המשחקים הצפוף אמר המאמן: "היו לנו הרבה משחקים בתקופה האחרונה, אבל כאשר אתה בוחר להיות שחקן מקצועני, זה מה שמגיע עם זה. אנחנו רוצים לתת הופעה טובה, יש שחקנים שחוזרים ורוצים להיראות טוב. אנחנו מתחילים שבוע קשה, אנחנו צריכים להתרענן, אבל חשוב גם להותיר רושם טוב יותר ממה שהראינו במשחקים האחרונים באירופה".

קרויף עם שרן ייני (רדאד ג'בארה)

על ויאריאל אמר: "מאז הגעת המאמן החדש הם יצרו דינמיקה חיובית. הם צריכים להתמודד עם הרבה פציעות, אבל אנחנו יודעים שזו קבוצה שתמיד רוצה לנצח וליזום, הם מועדון מכובד מאוד באירופה. יש לוויאריאל שחקנים ספרדים צעירים וטובים, יהיו הרבה שחקנים שיקבלו הזדמנות להוכיח למאמן שלהם שמגיעות להם דקות, ואני בטוח שתהיה להם מוטיבציה, יותר מהרגיל. יש להם יכולות ולזה אנחנו צריכים לצפות".

הבלם ז'אן סילבן באבין, ששיחק במשך לא מעט שנים בליגה הספרדית, הוסיף: "עבורי זה תענוג לחזור לספרד. שיחקתי פה הרבה שנים ויש לי הרבה מוטיבציה. המשחקים האחרונים היו פחות טובים וננסה לתקן את הרושם. יש לנו מוטיבציה להשיג תוצאה טובה בקמפיין הזה, יש הרבה אוהדים שיגיעו לתמוך בנו במשחק ואנחנו רוצים להשיג תוצאה טובה גם עבורם".