ויאריאל, שכבר עלתה לשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית, תנסה לנעול הערב (חמישי, 20:00) את שלב הבתים עם ניצחון נוסף, הפעם על מכבי תל אביב. במפגש הקודם בנתניה, שהיה הראשון של המאמן חאבי קאייחה בתפקיד, נפרדו הקבוצות ב-0:0. כעת ינסו אל מול הצופים באצטדיון לה סרמיקה, להשיג שלוש נקודות כשברקע המפגש בליגה הספרדית נגד ברצלונה ביום ראשון. כתוצאה מכך, נראה כי ויאריאל תעניק דקות משחק לשחקני קבוצה ב’ של המועדון וגם של האקדמיה, כאשר רבים מהם נרשמו בסגל לקראת המשחק עם מכבי ת”א.

קאייחה אמר בהתייחס לכך במסיבת העיתונאים של הקבוצה כי “הרעיון הוא לתת מנוחה לכמה שחקנים לקראת יום ראשון. ברצלונה עשתה את אותו הדבר נגד ספורטינג ליסבון וזה הצליח לה, אז היתרון שלנו בכך שנעניק מנוחה יהיה קטן. אבל טוב לתת מנוחה לשחקנים שסוחבים פציעות. מבחינתי לא משנה מי ישחק, אני רוצה שהשחקנים יעלו במטרה להחזיר לאוהדים שיגיעו לתמוך. אתן דקות לשחקנים מוויאריאל ב’, זאת אחת המטרות שלי”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מפיגור לנצחון: 1:3 ללגאנס על ויאריאל

“אחרי שהמטרה שלנו הושגה וכבר עלינו שלב, זה זמן טוב לתת לשחקנים אחרים לטעום את החוויה של הליגה האירופית, אלו שחקנים שלא הכירו את הליגה האירופית עד עכשיו, מצד שני – חשוב מאוד שנהיה תחרותיים ונשחק כדורגל שמייצג טוב את ויאריאל, אף אחד לא רוצה לעשות צחוק מעצמו כתוצאה מהמשחק הזה. מי שיעלה לשחק והוא חלק מהאקדמיה שלנו, יקבל הזדמנות כי אנחנו מאמינים בו. אני לא חושב שנציג קבוצה ביכולת לא מספיק גבוהה. אנחנו באים כדי לנצח בכל הרכב”, הוסיף קאייחה.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>