פאבל ורבה, מאמן ויקטוריה פלזן, ערך מסיבת עיתונאים רגע לפני המפגש מול הפועל באר שבע באצטדיון “טוטו טרנר” הערב (חמישי) ב-22:05, במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית. השאיפה של הצ’כים ברורה מאוד והיא להעפיל מהמקום השני לראש בית 7 ועל כן הניצחון עבורה הוא בגדר הכרחי. המסע”ת הועברה בשידור ישיר בערוץ ONE ובאתר.

“אני לא אוכל פה רגל קרושה אבל אחגוג פה יום הולדת אחרי המשחק”, התבדח ורבה בפתיחת דבריו. “הוכחנו את עצמנו בעבר גם כששיחקנו ללא שחקנים נעדרים ואני מקווה שכך יהיה גם במשחק הקרוב כי יש לנו מספיק שחקנים מחליפים טובים”, הוסיף הצ’כי שיעלה למשחק מול האלופה הישראלית בסגל חסר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פאבל ורבה: "ב"ש לא קבוצה חלשה"

“אנחנו יודעים שב”ש חזקה ואם לא ניתן את כל מה שיש לנו המשחק לא ייגמר בצורה טובה עבורנו. באנו לשחק כדורגל ונשתדל לספק משחק מהנה לקהל שיגיע. מבחינתנו זה יהיה משחק פחות רגשי כי אנחנו עלינו ואנחנו יותר רגועים, אבל כמובן שהנקודות חשובות לנו ואנחנו רוצים להשיג אותן”, סיכם מאמן האורחת.

“אנחנו מצפים למשחק שיהיה קשה גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית, אני מצפה לפתיחה קלה ומשם נראה איך המשחק יתפתח”, הוסיף הקפטן רומן הובניק והמשיך: “הכוונה שלנו היא לנצח ולצאת עם תחושה טובה מבאר שבע. אנחנו מכירים את ב”ש, זו קבוצה חזקה וטובה ואנחנו שמחים שאנחנו מגיעים לפה חסרי לחץ לאחר שכבר עלינו שלב”. 

פאבל ורבה ורומן הובניק (איציק בלניצקי)