ריאל מדריד השלימה את הכנותיה עם מסיבת עיתונאים לקראת משחקה האחרון במסגרת שלב הבתים הערב (רביעי) ב-21:45 מול דורטמונד. המשחק כמובן לא ייקבע כלום עבור הבלאנקוס כאשר הם צריכים סנסציה כדי לסיים במקום הראשון מכיוון שערב המחזור הם במקום השני, שלוש נקודות מטוטנהאם בפסגה.

זינדין זידאן פתח את המסע”ת של הקבוצה כשאמר: “אנחנו יודעים שליריבה שלנו יש הרבה על מה לשחק מחר ולנו לא כל כך, אבל אני עדיין מצפה מקבוצתי להופעה טובה. אנחנו לא מסתכלים על המצב שלהם, רק על שלנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי היפה מכולם? 5 שערי המחזור ה-14 בספרד

המצב של קבוצתו: “למען האמת, אני מרגיש שאני חוזר על עצמי מדי שלושה ימים במסיבות העיתונאים. המצב שלנו אמנם לא מזהיר ואנחנו צריכים לכבוש עוד גולים, אבל אסור לזרוק לפח את כל מה שעשינו עד עכשיו וזה לא מעט. אני יודע שהמצב ישתפר בקרוב ויילך לקראתנו”.

על כריסטיאנו רונאלדו: “הוא שחקן כל כך גדול, שכאשר דברים לא הולכים כמו שהוא רוצה או כמו שאנשים רגילים ממנו, זה טבעי שיהיו דיבורים עליו. אני חושב שאנשי ריאל מדריד יודעים מה הם עושים גם בנושא שלו. העונה עוד ארוכה, עברנו חצי דרך ועדיין נשארו לנו שישה חודשים שלמים”.

כריסטיאנו רונאלדו וזינדין זידאן (רויטרס)

גם קשר הקבוצה, מתיאו קובאצ’יץ’ דיבר במסיבת העיתונאים כשאמר: “אני מאוד שמח לחזור למגרשים, אני מרגיש יותר טוב. אני לאט לאט מגביר קצב ונהנה מזה, אני נהנה לעשות את הדבר האהוב עליי, מוכן לכל משחק.

על רונאלדו: “אני בטוח שהוא חייב לזכות בכדור הזהב, אין לי ספק בכך. הייתה לו שנה מדהימה בכל מובן, הוא כבש כל כך הרבה שערים. ולמרות זאת, בעיניי הדבר החשוב ביותר אלו כל התארים שבהם זכינו כקבוצה”.

רונאלדו עם כדור הזהב (La Liga)

השמועות על הגעתו של מאורו איקארדי: “שיחקתי עם מאורו שנתיים וחצי כאשר הייתי באינטר ואני חייב לומר שהוא שחקן מעולה, כובש הרבה שערים, במיוחד העונה. אבל למרות הכל אין לי ספק שהחלוץ הטוב בעולם זה קארים בנזמה והוא נמצא איתנו כרגע. מאורו יעזור לנו זה בטוח, אבל הוא לא הכי טוב”.

הרכב ריאל מדריד: קיילור נבאס, נאצ’ו פרננדס, רפאל וראן, סרחיו ראמוס, ת’יאו הרננדס, מתאו קובאצ’יץ’, קאסמירו, איסקו, לוקאס ואסקס, בורחה מיוראל וכריסטיאנו רונאלדו.

הרכב בורוסיה דורטמונד: רומן בורקי, סוקראטיס פאפאסטאטופולוס, נבן סבוטיץ’, מרסל שמלצר, מארק בארטרה, נורי שהאין, מחמוד דהוד, רפאל גריירו, כריסטיאן פולישיץ’, שינג’י קגאווה ופייר-אמריק אובמיאנג.

גם אתם יכולים להיות בקרב הענקיות, פ.ס.ז' נגד ליברפול. הזמינו עכשיו