יום אחרי שהצליחו לחבר שני ניצחונות ליגה רצופים לראשונה מזה כשלושה חודשים, עם הניצחון 73:84 על מכבי ראשון לציון בחוץ, היום (שלישי) שחקני מכבי תל אביב באו להשתחרר לקראת השלבים המכריעים של העונה וביקרו במפעל קליל בכרמיאל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי ת"א מבקרת במפעל קליל

השחקנים סיירו במפעל והתרשמו מהעבודה. “נחמד להיות פה ולראות איך מייצרים את החלונות ואת כל הדברים האלה”, אמר ארטיום פרחובסקי, הסנטר שלא שיחק בתקופה האחרונה. “ברור שזה קשה לראות את הקבוצה מהצד ולא לשחק כי אני רוצה לשחק, אבל אני מבין את החוקים לגבי שיתוף הזרים וזה בסדר. כשהקבוצה מנצחת אני תומך בהם ומשתדל גם לעזור כמה שאני יכול באימונים ומחוץ למגרש. עכשיו אנחנו לא מדברים על העתיד שלי, אלא אנחנו מתרכזים בלזכות באליפות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ראשל"צ נלחמה אך מכבי פתחה מבערים וניצחה

פרחובסקי הגיע למכבי תל אביב ב-600 אלף דולר ונחשב להבטחה בתור שחקן עם מדדים מהגבוהים והטובים ביורוליג, אך כעת הוא שוב לא משחק לאחר שגם נותר כל הקיץ בלי קבוצה. אחרי שהגיע ללבוש צהוב, המאמן נבן ספאחיה מחק אותו מהרוטציה וכנראה לא ישלב אותו עד סיום העונה. בגזרתו של השחקן זועמים על הצהובים, שבזבזבו לבלארוסי את עונה ומייבשים אותו בליגה.

שחקני מכבי ת"א במפעל קליל (עמרי שטיין)

בזמן שהם נמצאים במאבק ישיר עם המוליכה הפועל חולון על המקום הראשון, כאשר נותרו עוד שני משחקים עד לסיום העונה הסדירה, הסנטר הבלארוסי מקווה בכל זאת לקבל גם את הדקות שלו במשחקים שנותרו: “מבחנתי, ברור שאני חלק מהסגל והמאמן עושה את הרוטציות על בסיס מי שבסגל, כך שאני אחכה להזדמנות שלי ומן הסתם אני מקווה שאני אשחק בקרוב”.

שחקני מכבי ת"א בזמן הסיור במפעל (עמרי שטיין)
דורון ג'מצ'י וכארם משעור (עמרי שטיין)