בצל ההתרסקות של הפועל ירושלים אמש (ראשון) מול מכבי תל אביב, שניצחה 74:77, האדומים ספגו עוד מכה מקצועית. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, יוגב אוחיון, שנפצע במהלך הרבע הרביעי על ידי דשון תומאס, אובחן על ידי רופא הקבוצה ד”ר עדי פרידמן כמי שסובל מקרע ברצועת פרק כף היד ולמעשה לא יחזור עוד לשחק העונה. השחקן יעבור ניתוח ע"י מומחה כף היד דר' שי לוריא לאיחוי הרצועה ולאחריו ישוב לפעילות מלאה, כאשר משך ההיעדרות הצפוי הוא שלושה חודשים.

כאילו שלעודד קטש לא היו יותר מידי צרות גם ככה: מסתבר שעמוק במאני-טיים ברבע המכריע אמש, הגארד הירושלמי ביצע עבירה על דשון תומאס ונפצע באצבעו במסגרת ההתקלות עם הפורוורד של הצהובים. אוחיון מיד תפס את ידו בכאבים ומשם ירד לספסל ולא חזר עד לסיום. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי ת"א מנצחת את הפועל הפועל י-ם 74:77

אחרי ההתמודדות עזב את היכל מנורה מבטחים כשהוא מלווה ע"י רופא מכבי ת"א, ד"ר גיא מורג, שמכיר את הדו"ח הרפואי ואת גופו של הרכז מזה כמה שנים בשל העבר שלהם בשורות סגנית מוליכת הטבלה. 

הפענוח הראשוני של הרופאים חשף כי מדובר בקרע ברצועה באגודל, ואם לא ישללו ניתוח, ישנה אפשרות קיצונית כי יוגב ייעדר לכמה חודשים. בשעות הקרובות הירושלמים צפויים לקבל יותר מידע ופרטים אודות הפציעה, ויחליטו אם הגארד יזדקק לניתוח או החלמה טבעית.