הפועל חולון השלימה את הכנותיה לקראת גמר גביע המדינה הגדול הערב (חמישי, 21:00) נגד מכבי תל אביב. במועדון מעידים על התרגשות גדולה לקראת המעמד ואוהדי הקבוצה בטירוף לאחר שחיסלו את הכרטיסים המיועדים בתוך שבע שעות בלבד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספאחיה: "מה שהיה בחצי הגמר לא נחשב"

לפני מסיבת העיתונאים, קיימה הקבוצה של דן שמיר אימון מסכם בהיכל מנורה מבטחים ממנו נעדר קורי וולדן שעבר ניתוח בברכו מוקדם יותר וייעדר כחודש. פרט לגארד הפצוע, לשמיר יעמוד סגל מלא כולל האקסים של היריבה - גיא פניני וג'ו אלכסנדר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו באימון מכבי וחולון לפני הגביע

"כשחתמתי בחולון בקיץ ידעתי שיכול להיות תסריט כזה שאתמודד מול מכבי בקרב ישיר על תואר", הודה אלכסנדר והוסיף: "אני מודע לחשיבות הגדולה של גביע עבור המועדון ואנחנו לוקחים את זה ברצינות".

ג'ו אלכסנדר ועופר רון (איתי כהן)

"הלחץ הוא אותו לחץ והרצון הגדול הוא לנצח. יש שחקנים שונים למכבי ונצטרך לדעת להתכונן אליהם בהתאם. שיחקנו נגד כל קבוצות הליגה ונתנו משחקים טובים, כך שעלינו להיות אנחנו ולהישאר רגועים. במכבי יצטרכו להוכיח שהם מסוגלים לנצח בדיוק כמונו. עברתי הרבה קבוצות בקריירה ומכבי הייתה אחת מהן כך שאין איזשהו רצון יוצא דופן לנצח אותם באופן אישי".

טיישון תומאס מול חנן קולמן (איתי כהן)

טיישון תומאס הוסיף: "אנחנו צריכים להשתחרר מהניצחון על הפועל ירושלים ולהשאיר אותו מאחור כי מחכה לנו משחק גדול ועלינו להיות מרוכזים. אנחנו מתכוננים לכל תסריט ויש לנו תכנית כיצד להתמודד עם כל שחקן שמכבי תבחר לשחק איתו, כך שאין לחץ בעניין הזה. מכבי תגיע עם הרבה מוטיבציה, אבל עם האוהדים מאחורינו והדרך שבה שיחקנו במשחקים האחרונים, נבוא לגמר עם הרבה ביטחון".