הפועל חולון זועמת על משטרת ישראל. אחרי שבועיים של עשייה והכנת תפאורה מיוחדת למפגש חצי גמר גביע המדינה מול הפועל ירושלים הערב (שני) ב-21:15, שמוערכת בכ-15 אלף שקלים, חולוניה התבשרה היום כי לא תתאפשר כניסה של הציוד המדובר לאולם מנורה מבטחים.

בשל זאת, אוהדי הקבוצה מוחים נגד המשטרה ומאיימים להחרים את המשחק, אולם חצויים רגשית בשל אהדתם לדן שמיר וחניכיו. הנהלת חולוניה מגנה את ההחלטה וצפויה לשגר הודעה רשמית לתקשורת בדקות הקרובות, כאשר בשיחות סגורות גורמים במועדון מסרו ל-ONE: "אנחנו לא מכבי תל אביב. בושה, רק ביום חמישי נגד ברצלונה האוהדים הרימו דגל/שלט עצום בין יציעים 8-9 עם הכיתוב: "I AM THE BEST THERE IS". 

תפאורת אוהדי מכבי ת"א. להם לא עשו צרות (איציק בלניצקי)

כ-3,000 אוהדי חולון רכשו כרטיסים למשחק וסיפרו כי ילדים עבדו ימים ולילות עבור הכנת התפאורה להתמודדות, שנעשתה כראוי לחוק, אלא שכעת, המשטרה - בניגוד לחוק - גונזת מהם את כל ההשקעה בדקה ה-91. אוהדי חולוניה מצפים מאיגוד הכדורסל ושרת הספורט מירי רגב להתערב בפרשה ולהפוך ההחלטה של המשטרה. אגב, באיגוד ציינו כי חולון הייתה הקבוצה היחידה מבין הארבעה שהגישה רשימת עידוד ותפאורה מסודרת, ואפילו קיבלה אישור הוצאה לפועל של הדברים.

דן שמיר. ייאלץ להסתדר ללא האוהדים? (איתי כהן)