אחרי הניצחון הקליל על הפועל אילת, מכבי תל אביב רוצה לשוב למסלול הניצחונות גם במסגרת היורוליג מול באמברג הערב (חמישי) ב-21:05, אחרי שהפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה – לריאל מדריד בחוץ ולמלאגה בבית. הצהובים, להם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים במפעל, ערכו הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק בנוכחות המאמן נבן ספאחיה. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי בערוץ ONE וכן באתר.

בתחילה נשאל הקרואטי לגבי הלחץ בשל העובדה שהפסד יגרור את קבוצתו למאזן שלילי במפעל וענה: ““אני לא אתייחס לשאלה הזו כי היא יוצאת מנקודת הנחה שנפסיד ואני חושב חיובי ורק על ניצחון. נסיים את המשחק, ואז נוכל לדון בדברים הללו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספאחיה: "אנחנו מוכרחים לנצח מחר"

מי שעדיין נמצא בספק למשחק הוא הפורוורד הפצוע דשון תומאס וזאת על אף העובדה שהתאמן עם יתר חבריו: “דשון התאמן באופן מלא לראשונה מאז הפציעה. יש לנו עוד 24 שעות לבחון את התגובה של הברך שלו לאימון. הדוקטור יקבל את ההחלטה לגביו לפני המשחק”. 

דשון תומאס (רדאד ג'בארה)

השינוי שעברה באמברג מאז נפגשו הקבוצות במחזור הראשון: “אני חושב שבכל משחק יורוליג אתה מנתח את הדברים החשובים של היריבה ועובד חזק בפן של הסקאוטינג כדי לראות את הנקודות החזקות והחלשות של היריבה. הסגל שלהם שונה מהמשחק הראשון, אבל אני לא יכול להגיד אם הם משחקים טוב יותר או פחות כרגע”.

חשיבות המשחק והאווירה במנורה מבטחים: “בשבילנו לנצח זה חשוב מאוד וניתן את הכל. ערכנו שני אימונים לקראת המשחק ויש לנו עוד אימון ואני יכול להגיד שאנחנו מוכנים. לשחק מול הקהל שלנו זו פריווילגיה”.

נבן ספאחיה ומייקל רול (רדאד ג'בארה)