הפועל תל אביב שיגרה היום (רביעי) איום לאוהדים: אם ייזרקו חפצים – נרד מהמגרש. כזכור, בחודש אוקטובר ספגה הקבוצה עונש של משחק רדיוס וקנס של 50 אלף שקלים בעקבות השלכת מציתים במשחק מול הפועל ירושלים. הקבוצה תעמוד לדין גם על האירועים בדרבי התל אביבי. ביום ראשון תארח הפועל את עירוני נהריה בהיכל קבוצת שלמה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פרנקו: "הפסד מאד כואב"

בהודעת המועדון נכתב: “לצערנו, אנחנו נאלצים שוב לטפל בתופעת השלכת החפצים למגרש. אמרנו בעבר, שלא נשלים עם תופעה אלימה זו אשר גורמת נזק כלכלי ותדמיתי גדול למועדון. מעבר להיותה תופעה מזיקה מכל בחינה שהיא. המועדון רוצה להבהיר את הדברים בצורה הברורה ביותר - אין לנו יכולת ולא רצון, להמשיך ולספוג קנסות ועונשי רדיוס נוספים, בטח בשם תופעה פסולה דוגמת השלכת חפצים מכל סוג שהוא”.

“חשבנו שנצליח לעשות סוף לתופעה רק באמצעות שיח והסברה, אך משראינו שלא די בכך וזריקות החפצים לא פסקו, ובהיעדר יכולת אמיתית לאכוף את הנושא, לא נותר לנו אלא להודיע שבפעם הבאה שייזרקו חפצים לפרקט, נוריד את הקבוצה מיידית מהמגרש, יהא העונש אשר יהא. הקבוצה הזו היא שלנו וחשובה לכולנו. בואו לא נפגע בה! כולנו תקווה שמעתה כל אחד מאיתנו יראה את עצמו אחראי לעתידו של המועדון, תדמיתו וחוסנו הכלכלי”.