עכשיו זה סופי: מאמן בני הרצליה מיקי גורקה שוחרר מתפקידו, כאשר כל מה שנותר זה לסכם את הפיצויים והמשכורות שלו מול המועדון מהשרון, כך נודע ל-ONE לראשונה.

מי שיחליף בינתיים את מיקי גורקה בתפקיד מאמן הקבוצה הוא עוזרו אלון שטיין, שיעביר את אימון הערב והמשחק מחר (רביעי) נגד שרלרואה הבלגית במסגרת היורופקאפ של פיב”א.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו במאמן הרצליה היוצא והנכנס מדברים

כחצי שעה לפני פתיחת אימון הערב, ג'ף אדריאן ומייק אפברה כבר היו לבושים ועבדו בכדור כוח. שטיין התייצב מוקדם בחדר המאמנים והמשיך בסקאוטינג על היריבה הבלגית. גורקה, שסיים את תפקידו, הגיע להיפרד מהשחקנים.

גורקה: “הקבוצה הייתה זעזוע”, שטיין: “מיקי נתן לי את ברכת הדרך”

“צפיתי אתה זה, בטח אחרי המשחק האחרון”, אמר גורקה לאחר הפיטורים, “הקבוצה הייתה צריכה זעזוע, הוחלט לסיים את דרכי. חבל, כואב לי, אני שלוש שנים וחצי פה ואני מקווה שברוב התקופה הייתה תקופה טובה. דברים לא הסתדרו, אני מקווה שמעכשיו הם יסתדרו ושיהיה בהצלחה לכולם”.

מיקי גורקה (איתי כהן)

“הסגל הזה יכול לצאת מהבוץ”, המשיך המאמן המפוטר, “יש סגל שחקנים טוב, צריכים לעבוד ואני מאוד מאמין בקבוצה ואני בטוח שהעתיד ייראה טוב. הייתי שמח להישאר עוד אבל אני מקבל את רצון ההנהלה”.

אלון שטיין, שהחליף את גורקה, התייחס גם הוא: “ברור שהתחושות קשות ולא נעימות, אף פעם זה לא כיף שצריכים להחליף מאמן באמצע העונה ומיקי היה הרבה יותר ממאמן בשבילי. מהרגע הראשון שנפגשנו היה חיבור בנינו, הוא גם חבר. רגע כואב בשבילי באופן אישי ובשביל כל המערכת”. 

המינוי הזמני: “מיקי נתן לי את ברכת הדרך, הוא התקשר אליי ואמר לי שהוא רואה אותי כממשיך הדרך שלו. יש לנו שבוע עד משחק הליגה הבא ונראה מה יהיה עד אז. לא דובר על מאמן חדש, אמרו לי רק שאעביר את האימון הזה וזה שאחריו. זו הסיטואציה ונצטרך להתמודד איתה”.