פחות מיממה לאחר ההפסד שלה למכבי תל אביב בארנה, הגיעה הפועל ירושלים היום (שני) לנמל התעופה בן גוריון, לקראת עוד מחזור במסגרת היורוקאפ – משחק חוץ לא כל כך פשוט מול בודוצ'נוסט, לאחר שבמפגש הקודם הפועל ירושלים הפסידה בארנה 86:81.

מודי מאור מאמן האדומים דיבר לקראת המשחק הקרוב ביורוקאפ: “אני חושב שכולנו מבינים את חשיבות המשחק, המצב בטבלה שלנו מאוד ברור, הפסדנו להם בבית ואנחנו צריכים לנצח בחוץ. בגדול זמן חיים בקבוצה כמו שלנו הוא אותו דבר, אנחנו משחקים כל שבוע שני משחקים״.

לגבי שיתופם של טרנס קינזי ורונלד רוברטס: ״אנחנו שמחים לקבל את קינזי חזרה, גם שמחים שיש לנו את רונלד. גם קינזי וגם בר טימור בדרך להיות כשירים״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מאור: "מודעים לחשיבות המשחק"

בנוגע ליריבה: ״זו קבוצה שמשחקת בקצב מאוד מהיר, גורדיץ׳ הוא היוצר המרכזי שלהם, בעיקר בפיק אנד רול, הם הענישו אותנו הרבה יותר דרך ה-low post, וזה עוד משהו שנצטרך לעשות בעבודה יותר טובה. אנחנו הולכים בשביל להשיג ניצחון במשחק, ללא מתן דגש על ההפרש, קודם כל לנצח את המשחק.

“אנחנו מגיעים למשחק הזה כמו לכל משחק, זה משחק מאוד חשוב לנו, ננסה להגיע הכי מוכנים שאפשר וננסה לעשות את המיטב”, אמר ג’רום דייסון. “במשחק האחרון נגדם יכולנו לנצח, אבל ברבע השלישי הם הגיעו לסלים קלים שהובילו אותם לניצחון, כשאני מגיע למשחק, לא משנה אם הוא בישראל או מחוץ לישראל, אני מגיע בשביל לתת הכל ולנצח. אמש שיחקתי רע מאוד, אני חייב להשתפר למשחק הבא, אנחנו צריכים לבוא ולשחק חזק, המטרה העיקרית היא לזרוק ולקלוע טוב יותר, במיוחד במחצית השנייה, אם הזריקות היו נכנסות, המשחק היה מקבל צורה אחרת״.