אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, ובעלי הפועל כפר סבא, יצחק שום, נפגשו היום (רביעי) ברמת גן וליבנו את העניינים בעקבות המתח ששרר בין המועדונים בתקופה האחרונה בשל העיסוק בחלוץ רועי זיקרי והמעבר של המנכ”ל רובי רגב. ניסנוב מעריך את שום ולאחר פגישה ממושכת העניינים לובנו.

בשל ההעמדה לדין, הבעלים פנו לאוהדי הקבוצה דרך האתר הרשמי של המועדון. "המועדון יעמוד לדין בפעם השביעית העונה (!) בגין השלכת חפצים במשחק נגד בית"ר ת"א/רמלה, זאת בזמן שעומד כנגד המועדון עונש של שני משחקי רדיוס בפועל", כתבו הבעלים. "אנו פונים אליכם שוב במטרה לשים סוף לתופעה שפוגעת במועדון בטווח הקצר והארוך. אם המצב הזה יימשך, אנו עלולים לספוג עונשים כבדים שיכולים לפגוע במאבקי העלייה, לרבות משחקים ללא קהל והפחתת נקודות. אנו מודעים לאמוציות במהלך משחק - אך כל אחד שהפועל תל אביב חשובה לו צריך לשמור על איפוק ולא להיגרר לפרובוקציות שכאמור, יובילו אותנו שוב לבית הדין ולענישה קשה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: "נפלנו מהרגליים"

"ברצוננו להבהיר כי אוהד שיתפרע וייתפס, יינקטו נגדו כל האמצעים העומדים לרשותנו לרבות שלילת המנוי, תביעה אזרחית על נזקים שייגרמו למועדון והרחקה מהמגרשים. כולנו רוצים שתהיה אווירה טובה במשחקים - ושלא נצטרך להתעסק באירועים שכאלה בעתיד. אנו מצפים מכם לשיתוף פעולה, כאשר המטרה העיקרית של כולנו היא כמובן העפלה לליגת העל בתום העונה הנוכחית".

הדיון של הפועל ת”א נדחה

הפועל תל אביב עמדה לדין בגין זריקת מצת של אחד מהאוהדים האדומים לעבר המגרש. האדומים שהצליחו לאתר את האוהד, ביקשו דחייה כדי להציג בפני בית הדין את כל הפעולות שהם עושים כנגד אוהדים מתפרעים. הדיין גיורא לנדאו נעתר לבקשתם ודחה את הדיון בשבוע.