בעיצומו של חלון ההעברות, בו מכבי חיפה טרם פעלה בנוגע לרכש, בכרמל חושבים דווקא על חיזוק לקבוצת הנוער, שהפסידה היום (שבת) 1:0 למ.ס אשדוד. סופיאן חביבו, קשר בן 18 מהנבחרת הצעירה של ניז’ר (עד גיל 20), נחת להתרשמות בקבוצת הנוער.

הסקאוט של מכבי חיפה, גוסטבו בוקולי, צד את הכישרון מניז’ר בטורניר כישרונות שנערך בניגריה בחודש שעבר ולאחר התרשמות הדדית, הוא עשוי לחתום כשהשקעה עתידית של המועדון.

חוזהו של סלליך ישודרג, 24 אלף צופים יגיעו בשני

בעקבות יכולתו הטובה מהרגע שהגיע לקבוצה, סינטהיו סלליך צפוי לזכות בשדרוג משמעותי בשכרו כפי שהובטח לשחקן בעל פה ברגע שחתם במכבי חיפה. הקשר שכבש עד כה חמישה שערי ליגה ובישל עוד שלושה, הפך בתקופה קצרה לשחקן המשמעותי ביותר בחלק הקדמי. ההחלטה לחזור לביתו הייתה בתמיכת הבעלים, יעקב שחר. סלליך הסכים לחזור בסכומים נמוכים יחסית לאלה שהרוויח במאריבור הסלובנית, תחת הבטחה בע"פ שאם יהפוך לשחקן הרכב ושחקן משפיע, שכרו ישודרג. 

הקבוצה זכתה ליום חופש ומחר (שבת) תחדש את אימוניה לקראת משחקה ביום שני מול מכבי תל אביב. הצפי למשחק עומד על הגעתם של כ-24 אלף צופים. מדובר במשחק בעל חשיבות יוקרתית ומקצועית כאחד, אם ברצונה של הקבוצה להשיג ברגע האחרון את הכרטיס לפלייאוף העליון, כפי שעשתה בשנים האחרונות. לפני המשחק יתקיים טקס לזכרו של מאמן ושחקן העבר ג'וני הרדי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מאס: "נהנה לראות את השחקנים חוגגים"

לסגל צפויים לחזור גילי ורמוט וגיאורגי קוסטדינוב. נטע לביא עדיין לא כשיר לשחק. אחרי שני הניצחונות, בגביע בפנדלים מול הפועל תל אביב ובליגה מול הפועל רעננה, האווירה בקבוצה השתפרה מקצה לקצה ומתוך אמונה וידיעה שניתן עוד להמשיך ולהתקדם ולא להזניח את האסטרטגיה של שילוב כמה שיותר שחקנים צעירים מבית.

נראה שהמנהל הספורטיבי, מוחמד אלאך, נעול להביא מאמן בחודש הנוכחי כדי שיכין וילמד את הקבוצה לעונה הבאה. מי שחל פיחות במעמדו הוא המגן הימני, ארנסט מאבוקה, שהודח מההרכב בשני המשחקים האחרונים ולא שותף. מדובר בהחלטה מקצועית נטו, נוכח הירידה ביכולתו של המגן.

עמית זנטי שזכה שוב לדקות משחק מול רעננה ובעקבות כך זכה לתגובה מצד הקהל, טרם חתם על החוזה החדש שהוצע לו. שחקן ההגנה, שי בן דוד, נכון לעכשיו הוא השחקן היחיד שמועמד להיות מושאל ולעזוב בינואר. כרגע לא מתוכננים להגיע שחקני רכש.