בני יהודה הודיעה הבוקר (שלישי) כי יוסי אבוקסיס חתם במועדון ל-5 שנים נוספות, זאת לאחר שהכוונה להחתימו נחשפה ב-ONE. בחוזהו של המאמן, שהוזכר כאחד המועמדים הבולטים לאימון נבחרת ישראל, לא קיים סעיף יציאה ובשל כך הוא למעשה שם בצד את החלום להפוך למאמן הלאומי בשנים הקרובות.

"הרגשתי שהמצב הזה, של אי הודאות, אינו נכון והוגן כלפי אוהדי בני יהודה וכלפי הבעלים של המועדון, ברק אברמוב ולכן קיבלתי את ההחלטה לחתום על חוזה ארוך טווח. כמובן שאשמח לאמן את הנבחרת בעתיד, אבל ב-5 השנים הקרובות אני כתום”, הצהיר אבוקסיס לאחר החתימה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן זקן: המטרה לשמור על המקום ה-2

המאמן הכתום שהוביל את הקבוצה העונה לפלייאוף העליון הוסיף: “לאורך כל השנה חזרתי ואמרתי שכיף לי כאן. עשינו עונה טובה, אבל חשוב מכך, נהנינו מהדרך. בשנתיים שברק אברמוב מוביל את בני יהודה, כל המערכת עברה שינוי גדול לטובה ואני שמח להמשיך את התהליך שאנחנו עוברים, גם ברמה הניהולית וכמובן שברמה המקצועית. אני רוצה להודות לברק על התמיכה והאמון".

הבעלים אברמוב אמר במעמד החתימה: "מבחינתי זה היה ברור מהרגע הראשון שיוסי הוא הבנאדם שאני רוצה שיתווה ויכתיב את הדרך המקצועית של המועדון בשנים הבאות ואני שמח מאוד שזה מה שיקרה".

יוסי אבוקסיס חוגג (איתי כהן)