כוכב ברצלונה, ליאו מסי סיפק ראיון לערוץ הטלוויזיה הארגנטינאי ‘TYC SPORTS’, ובו דיבר על מצבו הפיזי במהלך העונה העמוסה בברצלונה וכמובן על הציפיות לקראת הגביע העולמי עם נבחרת ארגנטינה בקיץ הקרוב ברוסיה.

“עם ההתבגרות שלי התחלתי להבין שעונת הכדורגל היא ארוכה ושיש רגעים במהלכה שעדיף לנוח כדי לשמור כל הגוף שלך”, אמר מספר 10 של ברצלונה שהתייחס לכך שנח לדוגמה במשחק ליגת האלופות מול יובנטוס. “לפעמים עדיף לא לעלות לשחק”, הוסיף הפרעוש שמעבר לרצון לזכות בתארים עם הבלאוגרנה ירצה להגיע בכושר טוב לפתיחת גביע העולם בקיץ.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי היפה מכולם? 5 שערי המחזור ה-14 בספרד

“עברנו שלב בתים קשה מאוד”, אמר קפטן הנבחרת הדרום האמריקאית על הדרך שהובילה את נבחרתו לטורניר הגדול של הכדורגל הבין לאומי. “ברור לכולם בנבחרת שאם אנחנו שואפים להיות אלופי העולם אנחנו חייבים להשתפר בצורה ניכרת”, הסביר מסי שחולם להניף תואר ראשון במדי הנבחרת.

הביקורת על יתר חבריו לנבחרת: “ברגע שאנחנו לא מצליחים אנחנו עושים זאת כנבחרת ולא צריך להסתכל על שחקנים מסוימים. הביקורות עברו בהרבה מקרים את גבול הטעם הטוב והתחושות שלנו קשות גם בשל העובדה שאנחנו יודעים מה מצפה לנו אם הדברים ברוסיה לא יסתדרו כמו שאנחנו מקווים”.

ליאו מסי במעמד החתימה (טוויטר)

שלושת הגמרים (2 קופה אמריקה ומונדיאל) אותם הפסיד: “עדיין לא צפיתי במשחקים האלה פעם נוספת. היינו רואיים לנצח בכולם אם לא בשניים מהם במינימום. כדי לדעת מה השתבש צריך לעבור על המשחקים שוב”.

החזרה האפשרית לארגנטינה בסוף הקריירה: “פעמים רבות אמרתי שהחלום שלי הוא לסיים את הקריירה בניואלס אולד בויס, אבל אני לא יכול לדעת אם זה יקרה בסופו של דבר. אחת הסיבות לכך היא שכיום הילדים שלי באים לפני הכל. אני רוצה שהם יזכו לגדול בביטחון ומה שקורה ברחובות ארגנטינה בתקופה הזו מאוד מצער. אתה יוצא לרחוב ועלול להישדד או אפילו גרוע מכך”.

מסי וטיאגו (מערכת ONE)