במכבי חיפה אישרו כי יש כוונה להגיש הצעה כספית לבעלי בית”ר ירושלים אלי טביב על כוכב הקבוצה עידן ורד מתוך מטרה להחזיר את השחקן לכרמל. יחד עם זאת, נראה שבשלב זה מדובר בהצעה ראשונית שספק אם טביב, שדורש מיליון יורו בעבור הקשר, יקבל.

אגב, חיפה לא תוכל להסתפק רק בהצעה קוסמת לטביב, אלא תצטרך להגיע להבנות גם עם ורד עצמו, כאשר בסביבתו של השחקן סיפרו שישנם עדיין פערים בין החוזה שוורד דורש מחיפה למה שיציעו לו. מי שאמור לנסות ולהביא להסכמות הוא סוכנו של ורד אבי נמני, שמצוי בקשרים מצוינים עם שני המועדונים.

אלי טביב (נעם מורנו)

טביב אמנם לא ממהר לוותר על ורד, אך בחיפה מעריכים כי הצעה נכונה על ורד יכולה לשכנע את טביב לוותר על השחקן. בשלב זה לפחות, פרט לעידן ורד, שוק השחקנים הישראלי דל מאוד ובחיפה ימשיכו לתת קרדיט לצוות השחקנים הישראלי הקיים ולשים דגש על הרכש: "את הכסף הגדול נשים בעיקר על הקשר האחורי ורק אחר כך נתפנה להביא שחקנים בעמדות שונות שאנחנו צריכים, כולל קשר קדמי ומגן שמאלי. יהיו עוד התפתחויות והזדמנויות עד למחנה בהולנד ולכן לא צריך למהר", הדגישו בכרמל.

עידן ורד (עמרי שטיין)

ב-24 ביוני חיפה אמורה לחזור ולהתאמן אחרי פגרה ארוכה במיוחד. טרם נקבעו היריבות הסופיות במחנה האימונים בהולנד ויש ניסיון לסגור את הנושא במהירות האפשרית. מי שכרגע בספק לפתיחת האימונים למרות שזומן הוא עמית זנטי, שטרם חתם על החוזה במועדון, כאשר אם לא יחתום, זנטי לא יפתח את האימונים.

עמית זנטי (אחמד מוררה)

ההערכה היא שהכדור בידיים של זנטי, שאמור לקבל החלטה אם הוא מקבל את ההצעה של חיפה. גם בגזרת סינטיהו סלליך אין חדש והשחקן מצפה לתשובה של המועדון על המכתב האחרון ששלח בו הוא מבקש לעמוד בהבטחה לשדרג את חוזהו: "עד עכשיו שלחנו לא מעט מכתבים בנושא למועדון אבל טרם קיבלנו תשובה", אמרו בסביבתו של הקשר.

סינטיהו סלליך (עמרי שטיין)