הפוליטיקאים ממשיכים ללחוץ כדי שהמשחק בין ישראל לארגנטינה יתקיים באצטדיון טדי בירושלים ולא בסמי עופר בחיפה ושלושה שבועות לפני המשחק, עדיין לא ברור היכן הוא יתקיים, כאשר מאחורי הקלעים מה שקורה יכול להיות שיעסיק את דו"ח מבקר המדינה.

בעוד נבחרת ארגנטינה רוצה שהמשחק יתקיים בחיפה ואף הכריזה על כך אמש (רביעי) במסיבת עיתונאים בארגנטינה, במשרד הספורט ועוד גורמים ופוליטקאים לוחצים שהמשחק יהיה בירושלים.

עם זאת, כדי שהמשחק הזה אכן יתקיים בבירה, תצטרך המדינה לשלם על כך מליוני שקלים. זה ההבדל הכספי בין משחק שיתקיים בחיפה לבין משחק שיתקיים באצטדיון טדי. זאת, מכיוון שיש לא מעט בעיות עם האצטדיון בירושלים. הדבר גורם לפער כספי כזה גדול שיצטרך לבוא על חשבון משלם המסים.

שחקני נבחרת ישראל. איפה יארחו? (נעם מורנו)

רק בעניין הביטוח ישנו פער ענק. בחיפה העלות לבטח את המשחק היא 40 אלף דולר, ואילו בירושלים התשלום על הביטוח הוא פי חמישה, 200 אלף דולר. בנוסף, בחיפה יש 30 תאי צפייה שמכניסים לא מעט כסף כדי לכסות את העלות הגבוהה, ואילו בירושלים אין כלל תאי צפייה. מלבד זאת, הארגנטינאים בחוזה שנחתם הכניסו סעיף לפיו אסור לערב פוליטיקה במשחק הזה ועלולים להפעילו במקרה זה.

הארגנטינאים גם מבחינה מקצועית לא מוכנים לשחק בטדי. הם עקבו אחר גמר הגביע בשבוע שעבר ומבחינת כלל התנאים זהו לא אצטדיון המתאים עבורם שליאו מסי יעלה וישחק בו.

כאשר חסר לספורט הישראלי לא מעט כסף, בין היתר לבניית מתקנים, לא מובן איך במשרד הספורט מוכנים לשלם מיליוני שקלים נוספים רק כדי ששרת הספורט מירי רגב תהיה מרוצה והמשחק יתקיים בבירה. כמו כן, תמוה שגם שלושה שבועות לפני לא יודעים איפה יתקיים המשחק המעורר עניין כה רב.