שחקני הפועל אשקלון, היורדת לליגה הלאומית, התבקשו היום (חמישי) לקצץ במשכורותיהם האחרונות, שתי משכורות אותן חייבים להם. חלק מהשחקנים נקראו למשרדים של חבר ההנהלה צ’יקו מגיה בעוד עם אחרים שוחחו טלפונית. 

מגיה אמר להם: “הקבוצה ירדה ליגה, אין אותן הכנסות שחשבו שיהיה לה, הקבוצה נפגעה כלכלית ואתם צריכים לבוא לקראתה”. השוער דלה איינוגבה הסכים, כמו גם רודי חדד. ציון צמח השיב בשלילה בטענה שגם כך הוא לא מרוויח יותר מדי אין לו ממה לבוא לקראתם, כש כשנאמר לו שיחזרו אליו עם תשובה.

באשקלון אמרו: “לא רואים משהו רע בזה. הקבוצה נפגעה, שחקנים לא עשו את עבודתם, אז אין סיבה שהם לא יבואו לקראת הקבוצה”. בנוסף, השחקנים גם נתבקשו להחזיר את הרכבים שברשותם, כאשר שחקנים רבים לא אהבו את הבקשה. במועדון אמרו בתגובה: “לפי החוזה הרכבים אמורים לשמש להגעה לאימונים ולמשחקים, מרגע שהקבוצה סיימה את דרכה בפלייאוף התחתון, אין סיבה להשאיר את הרכבים בידם”.

שחקני אשקלון אמורים להגיע למשרדו של צ’יקו מגיה, כשחלקם כצפוי לא אוהב את הבקשה להוריד את השכר. לטענתם הם עשו את עבודתם על המגרש, עשו את כל מה שהם יכולים והם לא מבינים מדוע הקבוצה דורשת מהם את הקיצוץ הזה, לאחר שיש להם חוזה כדת וכדין”.

בנושא המקצועי, המועדון הוחלט סופית כי מסאי דגו לא ימשיך לאמן את הקבוצה בעונה הבאה. כזכור, דגו הגיע במהלך העונה למועדון אחרי התפטרותו של יובל נעים, אולם לא הצליח להשאיר את המועדון בליגה הבכירה.