“זה הרגיש קל מדי”, “הופתענו מהחולשה של מכבי נתניה”, “יכל להיגמר גם 7”, היו רק כמה מהמשפטים אשר אמרו שחקני בני יהודה בחדר ההלבשה ביניהם באצטדיון נתניה, אחרי ה-0:5 על מכבי נתניה. הכתומים הציגו את המשחק הטוב ביותר שלהם העונה ואחד הטובים בשנים האחרונות, כשגם היסטוריה קטנה נרשמה עם הניצחון הגבוה ביותר על הקבוצה מהשרון.

מי שנכח במשחק היה מנכ"ל מכבי תל אביב בן מנספורד, שהגיע כדי לעקוב אחר המושאלים בכתום. הוא ראה את מתן חוזז כובש ומחטיא פנדל, מאוויס צ'יבוטה מבשל באמנות ויונתן כהן נועץ גם הוא כדור ברשת. מנכ”ל הצהובים גם התרשם מאוד מהמגן מאור קנדיל (בישול וסחיטת פנדל) עליו מנהלים הצהובים משא ומתן עם בני יהודה. אגב, מכבי חיפה נכון לעכשיו ירדה מהמגן, כך שהצהובים נותרו היחידים במו”מ על המגן.

מתן חוזז מחמיץ פנדל (רדאד ג'בארה)

כרגע בני יהודה דורשת על קנדיל שני שחקנים וכחצי מיליון יורו. מי שבוודאות לא יישאר בשכונת התקווה בעונה הבאה הוא חוזז, שיחזור לקבוצת האם שלו. הכתומים עשויים לדרוש את הבלם איגור פיליפנקה ויונתן כהן או מאוויס צ'יבוטה, עליו טרם התקבלה החלטה אם להחזיר אותו או לא לסגל הצהוב. “האמת שאני לא יודע, שנה הבאה אני אמשיך לשחק כדורגל, אם זה במכבי או במקום אחר”, אמר צ'יבוטה אחרי המשחק. “כרגע אני שחקן של מכבי ת"א, אני רוצה לשחק במכבי וזה מועדון שגדלתי בו. הדברים לא תלויים בי”.

מאוויס צ'יבוטה פורץ (רדאד ג'בארה)

“באנו מוכנים מאוד למשחק הזה וגם ניצלנו את המצבים”, הוסיף הקשר. “אין ספק שהעונה אני מרגיש הרבה יותר טוב ורואים את זה על המגרש, אני מקבל קרדיט מהצוות המקצועי ואני שמח להחזיר על זה”. מי שעוד קיבל מחמאות היה החלוץ הצעיר ירדן שועה, שהעונה החל יותר להשתלב בקבוצה הבוגרת ואמש, לאחר שנכנס כמחליף במחצית במקומו של נריוס ולאסקיס, כבש שער בכורה נפלא בליגת העל עם העקב ואף הוסיף בישול. “ירדן הוא רק אחד מהצעירים שלנו עליהם אנו בונים”, אמר גורם במועדון. “הוא שחקן מוכשר וראו את זה על המגרש. השער הזה ייתן לו ביטחון ומכאן הוא באמת יכול לפרוח”. אם מישהו חשב שהשער הזה היה מקרי, אז לפי צ'יבוטה “הוא נתן שער כזה גם במשחק האימון מול הפועל רמת גן”. 

מאוויס צ'יבוטה חוגג עם שועה וחוזז (נעם מורנו)

במחזור הבא הכתומים יסיימו את העונה הנהדרת שלהם עם משחק ביתי מול אותה מכבי ת”א באצטדיון המושבה. ולאסקיס, שנחתך בקרסול במהלך המשחק, טופל בבית החולים אסף הרופא על ידי רופא הקבוצה. בעקבות הפציעה הוא ייעדר מהמשחק האחרון של העונה ושועה צפוי לקבל הזדמנות נוספת בהרכב.