במכבי חיפה השתוממו לנוכח הפוסט שהעלה החלוץ היווני סטפנוס אתנסיאדיס (קלאוס) לפיו יש בכוונתו לבוא במלוא הכוח לפתיחת האימונים ב-23 ביוני ולהיות חלק מהצלחת הקבוצה בעונה הבאה. היווני שרק אתמול עמד לוועדת משמעת ונקנס ב- 32 אלף שקלים, אינו מתוכנן להמשיך ובחיפה כבר התקבלה החלטה סופית בעניינו. הבעיה המרכזית היא בנוגע לחוזהו שמתסכם בחצי מיליון יורו לעונה. אגב, גם בנוגע לקאיו יהיה ניסיון להשתחרר מחוזהו למרות שיש שגורסים שהוא יכול לפרוץ בעונה השנייה שלו ולהיות טוב יותר בדומה למה שקרה לניקיטה רוקאביצה שפתח את עונתו הראשונה לא טוב והשתפר השנה.

בגזרת מאור בוזגלו, בחיפה משוכנעים שבסופו של דבר הדברים יסתדרו ומאור יקבל את ההצעה הנדיבה שהוגשה ע"י המועדון. גורם במכבי חיפה: "אנחנו מאוד רוצים ואוהבים את מאור. הצענו לו הצעה מכובדת מאוד. מקווים שיסכים להמשיך איתנו". כזכור, אביו של מאור מחכה להצעה משודרגת יותר עד יום שלישי הבא, אחרת ירגיש שהוא חופשי להתקדם לקבוצות אחרות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוטן: הגבנו טוב במחצית השניה

בחיפה יצטרכו לקבל החלטה בנוגע לחיזוק שיגיע שכן המטרה היא להביא שלושה זרים ברמה גבוהה - חלוץ, קשר אחורי במקום גיאורגי קוסטדינוב וקשר אמצע או קשר שמאל במקום קאיו. במועדון אמרו: "ללא שלושה שחקני על יהיה קשה להצליח בעונה הבאה. חייבים חיזוק משמעותי שישדרג את כל הקבוצה אחרת לא עשינו כלום". במועדון משוכנעים שניתן לפתור את סאגת סינטהיו סלליך שמצפה לשדרוג כספי ומענק שהובטח לו כאשר חתם בקיץ שעבר.

בנושא אחר, נדחתה תביעת מכבי פתח תקווה בנושא אליסון דוס סנטוס. כזכור, בפ”ת טענו כי דוס סנטוס סיכם איתם בע”פ שהוא נשאר אצלם, אך הברזילאי בחר לעבור למכבי חיפה, ועל כן הוגשה תביעה על סך 2.7 מיליון ש”ח כנגד הירוקים בעניין נזקים שנגרמו לה בשל חתימה השחקן בחיפה. כאמור, הבורר מטעם ההתאחדות לכדורגל, צבי רויזן, דחה על הסף את התביעה וקבע כי מכבי פ”ת תיאלץ לשלם למכבי חיפה את הוצאות המשפט.