הפועל תל אביב גברה היום (שני) 0:3 על מכבי אחי נצרת באצטדיון המושבה, זאת במסגרת המחזור ה-31 של הליגה הלאומית והבטיחה למעשה את העלייה לליגת העל אחרי שנה אחת בליגה השנייה.

מאמן האדומים, קובי רפואה, אמר: “אני חשוב שהפועל לא צריכה לחגוג יותר מדי. הפועל צריכה לשמוח כמובן, הפועל זה מועדון גדול בכדורגל הישראלי. הפועל זה מועדון שצריך להיות בליגה הראשונה, הכדורגל הישראלי והאוהדים של הפועל צריכים את זה. עמדנו במטרה שלנו, אנחנו ראויים לזה. החגיגות צריכות להיות ספונטניות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה:"עשינו מה שציפו מאיתנו"

רפואה הוסיף: “אני שמח וגאה להיות מאמן הפועל ת”א. המועדון התנהל כמו באירופה, יש תנאים שאין להרבה קבוצות בליגות העל. הפועל ת”א חזרה למקומה הטבעי. אני רוצה להודות לצוות שלי, לצוות הרפואי, עכשיו אני מחייך”.

שחקני הפועל תל אביב חוגגים עם שחר הירש (נעם מורנו)

כובש השער השלישי, פייסל מוליץ’, אמר: “אני מאושר מאוד זה היום השמח בחיי. באתי להילחם עבור המועדון לא חשבתי בכלל על לכבוש שערים אלא לעזור לקבוצה. אני אוהב מאוד את האוהדים ומודה להם. נראה בערב איך נחגוג את העלייה”.

שחר הירש חוגג (נעם מורנו)

שחר הירש התייחס לניצחון: “הדרישות של קובי גבוהות מאוד, קובי מאמן גברי. פתחתי מצוין והובלנו 0:3 מהר מאוד. בכלל בחודשיים האחרונים משהו השתחרר ביכולת. שמח על העלייה והיכולת. אני מאוד מקווה להמשיך במועדון זה החלטה שלהם”.