לאחר שמשפחת בוזגלו נבחרה לככב בקמפיין חדש של יצרנית המכוניות ‘אופל’, היום (שני) הכריזו באולם התצוגה של החברה בהרצלי,ה על הזוכים בתחרות על מכונית ‘האופל קורסה’ שהתקיימה בין הזוגות במשפחת בוזגלו, ששיתפו את התחרות ביניהם ברשתות החברתיות וביקשו מהעוקבים לבחור בהם כזוג שיקבל את המכונית. 

אחרי שמאור בוזגלו ואישתו מירן החליטו לצאת מהתחרות, גם יעקב וחני הניפו דגל לבן והותירו את אסי ועדי אל מול אלמוג ונטליה. "החלטנו לוותר ולתת לשאר להילחם, בכל מצב הרכב נשאר במשפחה", אמר מאור שפירגן לאחיו הגדול. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הבוזגלוס בקמפן חדש לרכבי אופל

אב המשפחה יעקב הוסיף: “האמת כשמאור ויתר אני אחרי יומיים החלטתי גם לוותר. הבנתי שכל המשחק מכור והוא רק לצעירים, לקחתי כמה צעדים אחורה, מגיע להם יותר. עשיתי את זה ואני מבסוט אבל בכל זאת אני מרגיש שאני זכיתי".

.משפחת בוזגלו בהרכב מלא (שחר גרוס)

הזוכים המאושרים לבסוף היו אסי ועדי שסיימו ראשונים. "ירד מאיתנו הרבה מתח, עבדנו חזק על זה ואנחנו שמחים ממש, למרות שאלמוג ונטליה נתנו פייט חזק ידענו שזה בנינו לבינם. כיף לראות את ההערצה והפרגון כלפינו. הרכב הולך לעדי כל הקמפיין היה בשביל עדי", הסביר אסי הנרגש.

אסי ועדי בוזגלו (שחר גרוס)

לדברי חזי שייב, מנכ"ל אופל ישראל: "אופל קורסה Life & Style, היא מכונית המתאימה לצעירים ומשפחות, מאובזרת ברמות הגבוהות ביותר הן בהיבט של בטיחות והן בהיבט של נוחות נהג. אופל נמצאת בתקופת התחדשות, שמביאה לצמיחתה והתמקדותה בשוק הפרטי בישראל. בקטגוריית הסופר מיני, לקורסה פוטנציאל להפוך לרכב מוביל למשפחות המחפשות דינמיות עירונית מבלי לוותר על יופי ואיכות גרמנית".

מאור ולירן בוזגלו, פירגנו לזוכים (שחר גרוס)

לאחר שהוכרזו הזוכים, נשאל מאור על עתידו במכבי חיפה ואמר: “יהיה טוב בעזרת השם, אין לדעת מה יהיה, אני לא יודע מה יהיה מחר, אני מקווה מאוד, מה שיהיה בשנה הבאה זה בשנה הבאה כמו בשיר". 

הבוזגלוס נכנסים לאולם התצוגה של אופל (שחר גרוס)

"נשארנו בליגה וזה טוב, זה מאוד חשוב ואני מקווה שהשנה הם ייבנו הרבה יותר טוב. בעזרת השם נראה את מאור במכבי חיפה בשנה הבאה כי זה היה מאוד חסר לי השנה. אין הרבה שחקנים שיכולים אפילו להתקרב אליו ואני אומר את זה עם הרבה מאוד כאב ועצב שבשנה האחרונה לא זכיתי לראות אותו משחק. אני מאוד מקווה שבשנה הבאה ועוד חמש-שש שנים קדימה נראה אותו כל הזמן, זה יחשל אותו ואני בטוח שהוא יחזור להיות הרבה יותר טוב ממה שהיה", סיפר בביטחון יעקב על בנו.