הרגע לו חיכתה הפועל תל אביב מתקרב. התרגשות שיא אצל האדומים לקראת המשחק הערב (שני, 19:00) מול מכבי אחי נצרת במחזור ה-31 בליגה הלאומית, לאחריו יוכלו להבטיח את ההעפלה ולחזור לליגת העל לאחר הפסקה של עונה אחת. 

לאחר שבוע עמוס, בו ערכו שבעה אימונים, האדומים לא הורידו את הרגל מהגז למרות אווירת סוף העונה והידיעה כי עליית הליגה מתקרבת. מיד לאחר הסיכום של קובי רפואה לעונה הבאה, במתחם חודורוב כבר עובדים במרץ ובתוך כך, מרוכזים במשחק שצפוי לסגור את סיפור הלאומית. בהפועל ת"א מצפים לאוהדים רבים שיגיעו לאצטדיון המושבה כדי לעזור לקבוצה להשלים את המשימה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביחי ידין ממשיך באדום

"כולנו חיכינו לרגע הזה מתחילת העונה", אמר אריק ינקו לקראת המשחק. "מרגשת אותי המחשבה שבסוף המשחק אנחנו יכולים לחגוג את החזרה של הפועל לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. אנחנו מקווים שהמגרש יהיה מלא כמו במשחקים מול מכבי חיפה והפועל כפר סבא, באמונה שלמה שאפשר כבר לסיים את המשימה".

אריק ינקו (עמרי שטיין)

לקראת המשחק מול אחי נצרת, ינקו ישוב לעמוד בין הקורות לאחר שהיה פצוע במשחק האחרון מול הפועל פתח תקווה. כמוהו, גם אוראל דגני ואמיר עגייב, כשגם הם יחזרו היישר להרכב, על חשבונם של טל בנש החולה ומוטי ברשצקי. לאחר שפתר את המחלוקת מול המועדון וסיכם לקראת העונה הבאה, אביחי ידין ימשיך לפתוח על הספסל ושי אליאס יוצב בקישור האחורי. עידן כהן ישוב לסגל לאחר שנעדר בחודש האחרון בשל העובדה שפרק את הכתף במשחק מול הפועל מרמורק.

הרכב הפועל תל אביב: אריק ינקו, אוראל דגני, אדי גוטליב, ישראל ראש, מרווין פירסמן, שי אליאס, ניר לקס, אמיר עגייב, דור חוגי, שחר הירש ופייסל מוליץ'.