הפועל באר שבע קרובה לסיום מחנה האימונים המגבש בקיבוץ נחשולים שמוגדר על ידי אנשי המועדון והצוות המקצועי כהצלחה גדולה. במהלך ימי המחנה הקרינו לשחקנים קטעי וידאו שעבדו בעיקר על הפן המנטלי לחידוד האמונה והחשיבות בקבוצה מלוכדת ומפרגנת כדי לזכות באליפות שלישית ברציפות. בנוסף, ערכו בבאר שבע מספר פעילויות יצירתיות כדי לפתח ביקורת עצמית בקרב השחקנים, זאת כדי שיוכלו ללמוד ולהשתפר בצורה מעט שונה לקראת הישורת האחרונה של ליגת העל והמשחק מול בני יהודה ביום ראשון במסגרת הפלייאוף העליון.

"המחנה בא לנו בול בזמן", אמרו בבאר שבע. "הגיעו העונה לא מעט שחקנים חדשים והקרבה ביניהם מאוד חשובה. עברנו העונה לא מעט משברים, כדי שנוכל לשמור על המקום הראשון, אנחנו חייבים להיות ביחד כקבוצה אחת רעבה. יש אווירה נהדרת, ימי המחנה הוסיפו לגיבוש בין כולם וגם הצלחנו לעבוד על כל מיני בעיות מקצועיות, המחנה הזה יעשה אותנו חזקים יותר", הוסיפו. שחקנים העידו על אווירה טובה מאוד במהלך המחנה הקצרצר בנוסף לתנאים מצוינים שעמדו לרשותם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ב"ש מפגינים יכולות

בבירת הנגב מרוצים מההשתלבות של שחקני קבוצת הנוער שהצטרפו למחנה, ביניהם איתמר שבירו והקשר הזמבי קינגס קנגאווה גם חברתית וגם מקצועית. אתמול לאחר אימון הערב קיימה הקבוצה ארוחת ערב כשלאחריה עלו לטבילת האש ראשונה בטקס השירה המסורתי של הקבוצה, שלישיית שחקני הרכש שהגיעו בינואר, חנן ממן, מרואן קבהא ו-ואדים מנזון. היום המשיכו שחקני האלופה בשבירת השגרה כשבילו בחוף הים.

לקראת המשחק הקרוב נגד בני יהודה, הקשר חנן ממן יחזור להרכב הפותח אחרי שהחלים מהמתיחה הקלה במפשעה. הקשר טוני וואקמה צפוי לחזור להרכב לאחר פגרת הנבחרת, אם כי ייתכן שבמשחק הקרוב יישב על הספסל וייכנס אם הקבוצה תצטרך את עזרתו. החלוץ בן שהר עשוי להמשיך בהרכב הפותח אך לא בעמדתו המקורית אלא באגף.