אחרי ההפסד למכבי נתניה במחזור הסיום של העונה הסדירה, בני יהודה תתחיל את הפלייאוף העליון ביום ראשון במשחק אולי הכי קשה בליגה, כשתתארח אצל הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר. במפגש החוץ האחרון שלהם מול האלופה, השחקנים של יוסי אבוקסיס סיימו ב-0:0, במשחק שגם היה יכול להיגמר בהפסד הליגה הראשון של הדרומיים בבית אי פעם.

אבוקסיס אמר לקראת המשחק: ״מתחילים את הפלייאוף במגרש אולי הכי קשה בארץ בשנים האחרונות, זה אתגר מאוד גדול. אנחנו באים אחרי אכזבה בשני המשחקים האחרונים בהם היינו טובים יותר, בסך הכל השגנו נקודה אחת מהמשחקים האלה, למרות שאלה היו משחקים מצוינים שלנו. בכדורגל צריך לדעת לנצל מצבים ואני מקווה שבמצבים שנגיע אליהם בבאר שבע כן נצליח לכבוש״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: הפסדנו בגלל ההחמצות שלנו

״להגיע ל-35 בעיטות לשער בשני משחקים זה נתון מדהים. זה מראה שאנחנו משחקים טוב, אבל אנחנו צריכים לנצל מצבים כי בסופו של דבר זוכרים את התוצאה”, הוסיף מאמן הכתומים והמשיך: “אתה מקבל יום אחד מחמאות אבל הטבלה נשארת אותו דבר והניקוד לא עולה. אנחנו רוצים להישאר גם עם נקודות ולא רק עם המחמאות. בפלייאוף העליון זה קשה, יש קבוצות חזקות אבל הוכחנו כבר השנה שבמשחקים קשים אנחנו יודעים להביא נקודות״.

האופי של חניכיו: ״עד עכשיו אני שומע את כולם מדברים על לעשות היסטוריה ולנצח בטרנר וזה כנראה לא מספיק, צריך לא רק לדבר אלא גם לעשות. במשחק האחרון שלנו שם היינו מאוד קרובים. אני חושב שזה משחק שנותן לנו אמונה שזה אפשרי וזה אתגר מאוד גדול. צריך לעשות את זה במעשים ולא בדיבורים״.

מאור מליקסון מול אליאל פרץ (איציק קדוש)

חשש לקראת הפלייאוף: ״שום דבר לא יכול להשאיר טעם רע לעונה הזאת. כשאתה מגיע לפלייאוף העליון בעונה כזו, כשמאחוריך קבוצות עם תקציבים גדולים יותר. כמובן שבכדורגל זוכרים את הסוף, אבל שום דבר לא ימנע את העונה הגדולה שלנו. אמרתי גם לשחקנים שזה לא מספק ואנחנו רוצים להיות קבוצה משפיעה בפלייאוף. נבוא כל משחק בשביל לעשות את המקסימום. אתם תראו קבוצה שעובדת ורצה עד המשחק האחרון״.