הפועל כפר סבא ערכה היום (רביעי) אימון, אולי האחרון של המאמן ריימונדס ז’וטאטוטאס. ל-ONE נודע כי כפ”ס בוחנת מועמדים להחליפו, פנתה לפליקס נעים ונענתה בשלילה. נעים, שאימן בעבר בכפ”ס, סירב בשל התחייבויות לקורס הפרו ובשבוע הבא יטוס להשתלמות עם הקורס בגרמניה ובשווייץ. נעים אישר את הידיעה ל-ONE.

במקביל נבדקות אפשרויות לפנות לאלון חרזי, אריק בנאדו, ראובן עטר ואלי כהן. יש לציין כי השמות שהועלו עדיין לא מועמדים שיצחק שום עוסק בהם, אלא שמות שהוצעו לו. ז’וטאוטאס זומן לפגישה בביתו של יצחק שום מיד לאחר האימון.

פליקס נעים (עמרי שטיין)

לאחר מכן, נודע כי ז'וטאוטאס ושום שוחחו על מצב הקבוצה, כאשר המאמן הליטאי הציע את עזיבתו לטובת הקבוצה, אבל הבעלים סירב וטרם קיבל החלטה. בעוד ז'וטא טרם סיים את דרכו, הפועל כפ"ס טרם מצאה מאמן אחר, וייתכן שהדברים יקרו בקרוב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: הקהל מדהים נתכונן למשחק הבא

אחרי שהודחה מגביע המדינה על ידי בית”ר ירושלים, כפ”ס רשמה שלושה הפסדי ליגה רצופים בלאומית, כולל 0:2 להפועל חדרה, הפסדים שהורידו אותה עד למקום החמישי. 

סוכנו של ז’וטאוטאס: הוא לא קיבל את הקבוצה אליה הגיע

סוכנו של ז'וטאוטאס ג'קי דהאן מסר בתגובה ב-ONE: "כשהוא קיבל הצעה להגיע לכפ"ס, המלצתי לו להגיע עם הקבוצה שהייתה שם אז. שישה שחקני הרכב שהיו אז, כבר אין לו. גם המחליפים נפצעו. הוא בא לקבוצה אחת והתחיל לאמן קבוצה אחרת. אין לי שום ביקורת על כפ"ס, אבל אני רוצה לשים את הדברים על השולחן. שלא יפילו את כל התיק הזה על ז'וטא, הוא לא בא לאמן את הקבוצה הזאת”.

יצחק שום (שחר גרוס)

על הבעלים: “עם כל הכבוד ליצחק שום שהוא מבין כדורגל והכל, הוא הביא מישהו מחו"ל, הוא לא צריך לפנות למאמנים מאחורי הגב שלו. ז'וטא גבר, אפשר לבוא ולומר לו ולסגור את זה. אחרי הפרסום על יובל נעים, ז'וטא דיבר עם שום על העניין, אמרתי לו שלא קרה כלום, שיחזור לליטא והכל בסדר. לא יקרה כלום. לא צריך לעשות מאחורי הגב. אני מכבד את שום, הוא בעל מקצוע מצוין שאימן ברמות הגבוהות, אבל הוא לא קיבל את התנאים ואת הקבוצה שהייתה למסאיי דגו. הייתה לו קבוצה אחרת".