בכדורגל הישראלי לא נותרו אדישים בעקבות הפרסום הבלעדי ב-ONE על מועמדותו של איציק קורנפיין לתפקיד יו”ר ההתאחדות לכדורגל. הבעלים של עירוני קריית שמונה, איזי שרצקי, אמר: “שמחנו לשמוע שנמצא מועמד מתאים ביותר לתפקיד יו"ר ההתאחדות. מועמד צעיר שלא היה מעורב בכישלונות הכדורגל הישראלי ברמה הניהולית. שחקן נבחרות ישראל, ששיחק וניהל קבוצת כדורגל בישראל, אקדמאי ואישיות למופת. לדעתנו, סוף סוף נמצא מועמד שלהערכתנו כולם צריכים להתייצב מאחריו. אין לנו ספק שהוא יצליח בתפקיד”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס:"נעשה הכל כדי להתקדם"

בתוך כך, התרגשות רבה נרשמת לקראת משחק חצי גמר גביע המדינה מול בית"ר ירושלים. לאחר עונה מאכזבת בליגה גם תושבי העיר הצפונית מבינים כי מדובר בהזדמנות יוצאת דופן לתקן ולזכות בתואר משמעותי בדמות גביע המדינה.

כבר בבוקר נחטפו 1,000 כרטיסים לאחר היום הראשון של המכירה. במועדון מקווים להמשיך בקצב דומה ולהבטיח הגעה של מעל ל-3,000 אוהדים לסמי עופר, למפגש המסקרן שייערך בחול המועד פסח. המכירה תימשך גם היום בנקודות המכירה בעיר וביום שישי בקופות באצטדיון בקריית שמונה בין השעות 13:00-15:00, כמו כן גם במשחק הבית הקרוב ביום שבת מול הפעול אשקלון. במועדון החליטו לעודד הגעת נשים, חיילים וילדים למשחק הליגה הקרוב ויאפשרו להם כניסה בחינם.

חלוץ הקבוצה שובל גוזלן ציין: "אנחנו שמחים לראות את האוהדים שלנו מצביעים ברגליים, אין ספק שמרגישים את התכונה בעיר מאז ההעפלה לחצי הגמר. יחד עם זאת, בשבת יש לנו משחק ליגה וחשוב לנו לנצח אותו עוד לפני הגביע". מבחינה מקצועית, הבלם/מגן מרקוס דיניז ערך אימונים מלאים וצפוי לחזור לסגל בשבת אם כי חיים סילבס צפוי להחזירו בהדרגה, על מנת להכשירו ולהחזירו לכושר עד הגביע ובכך למנוע מצב של פציעה חוזרת.