בבני סכנין מקווים שהנציגים של משרד התמ"ת ומשרד הכלכלה שאמורים במהלך היום (שלישי) להגיע לעיר לביקורת באצטדיון "דוחא" יאשרו את המגרש ובכך תיסלל בפני הקבוצה האפשרות לארח כבר בסוף השבוע את משחק הבית הראשון מול מ.ס. אשדוד במגרש המטופח והמשודרג בו הושקעו קרוב ל-10 מיליון שקל. במידה ויגיעו האישורים המתאימים, סכנין תבקש להעתיק את המשחק המתוכנן מעכו לדוחא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברק בכר: הצלחנו להתגבר על זה

בקבוצה טרם החלו בהכנות המעשיות לעונה הבאה, אבל בקרוב מאוד ראשי המועדון ובכללם המנכ"ל המוערך, חאלד דוכי, ייפגשו עם המאמן טל בנין, שימשיך בעונה הבאה, כדי לדון על ההכנות. דוכי לא מסתיר את שאיפתו לראות את הקבוצה מסיימת במקום השביעי, אחרי שבשנתיים האחרונות הייתה בפליאוף העליון: "יש לא מעט נסיבות מקלות בגללן לא הגענו השנה לפלייאוף העליון. התחלנו לא טוב את ההכנות עם המאמן הברזילאי שהשפיעו על הקבוצה, המשיך עם פיטוריו של פליקס נעים ורק היום רואים קבוצה מאורגנת תחת הדרכתו של טל בנין שמשחקת כדורגל טוב ומהנה יותר. עצם העובדה שאנחנו לא נאבקים בתחתית, דבר שהרבה קבוצות היו רוצות להחליף איתנו, נותנת לנו אפשרות עד סוף העונה לשלב לא מעט שחקנים צעירים ולבנות את הקבוצה בצורה שקטה לעונה הבאה ובלי לחץ מיותר. המטרה שלנו בפלייאוף היא לנסות ולהשיג את המקום השביעי".

טל בנין (משה חרמון)

דוכי משוכנע שאם סכנין הייתה משחקת בדוחא המצב של הקבוצה היה הרבה יותר טוב: "זה לא פשוט לשחק במשך כמעט עונה שלמה מחוץ לבית. אנחנו הקבוצה היחידה שלא משחקת בבית שלה והדבר משפיע בכל ההיבטים כולל בהיבט הכלכלי. למרות הכל, אני שמח שהתגברנו על לא מעט מכשולים ובתקווה שבשנה הבאה לראשונה מזה חמש שנים נפתח את העונה במגרש הבית שלנו עם סגל אותו נגבש בתקופה הקרובה".